SportKO Leather 35 x 110 cm boxovacie vrece – recenzia, skúsenosti

Vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých
Kvalitný obalový materiál
Kvalitná výplň
Možnosť uchytenia o podlahu
Vhodné na tréning celého tela
Oceľové kruhy a závesné reťaze sú súčasťou balenia

Hodnotenie:
(80%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Kožené boxovacie vrece SportKO Leather využijú začiatočníci, no i pokročilí športovci. Vonkajší obal je vyrobený z pravej kože, ktorá má hrúbku cca 4 mm. Vnútornú výplň tvorí piesok v kombinácii s molitanovou a gumenou drvinou. Súčasťou boxovacieho vreca SportKO sú pevné oceľové kruhy na oboch koncoch aj závesná reťaz. Vďaka tomu ho môžete upevniť na strop a taktiež o podlahu. SportKO Leather je vhodné na tréning úderov a vysokých kopov, váži 50 kg, má výšku 110 a priemer 35 cm.

Technické parametrevonkajší materiál = pravá koža, vnútorná výplň = piesok + molitanová + gumená drvina, výška = 110 cm, priemer = 35 cm, hmotnosť = 50 kg

Kožené boxerské vrece SportKO Leather 35 x 110 cm je dostupné na ✅  webe Heureka.sk.

Kvalitné vrece s celkom univerzálnym využitím

Boxovacie vrece SportKO patrí ku kvalitnejším kúskom za vyššiu cenu, ktorá je však oprávnená. Vonkajší obal je totiž vyrobený z pravej kože, ktorá je vo všeobecnosti považovaná za najlepšiu možnosť, s ktorou sa stretnete pri boxovacích vreciach. Obal síce nie je najhrubší, má niečo okolo 3,5 až 4 mm, no pri bežnom tréningu by mal byť postačujúci.

Pozitívne hodnotíme najmä univerzálne využitie vreca SportKO. Na jeho vrchnej časti nájdete oceľový kruh, ktorý slúži na zavesenie na strop. Ďalší kruh sa nachádza aj na jeho spodnej časti, takže vrece môžete upevniť tiež o podlahu. To vám dáva omnoho viac možností využitia.

SportKO Leather 35 x 110 cm recenzia

Zavesené vrece využijete na silový, poprípade i kondičný tréning, a precvičenie úderov rukami aj lakťami. Pri upevnení o podlahu ho premeníte na model s dvoma koncami. Ten využijete pri zlepšovaní flexibility, rýchlosti, rovnováhy a vysokých kopov. Avšak pozor, ak hľadáte vrece vyslovene na tréning kopov, poobzerajte sa radšej po inom kúsku. SportKO má totiž výšku 110 cm, takže visí pomerne vysoko. Kladne hodnotíme aj prítomnosť príslušenstva, medzi ktorým nájdete spomenuté oceľové krúžky a tiež závesnú reťaz.

Trochu mužné boxovacie vrece

Aj napriek univerzálnej výške 110 cm, ktorá by mala vyhovovať všetkým priemerne vysokým ženám aj mužom, je boxovacie vrece SportKO Leather vhodné skôr pre robustnejších jedincovVáži až 50 kg, čo znamená, že je ideálne pre 100-kilogramových športovcov so skúsenosťami a ešte ťažších začiatočníkov. Z toho nám vychádza, že SportKO využijú najmä muži alebo profesionálne ženské „bojovníčky“. Tie totiž môžu používať vrecia, ktorých váha predstavuje 80 % z tej ich. Samozrejme, ak chcete box využiť na chudnutie, SportKO môže byť ideálny aj pre ťažšie dámy.

SportKO Leather 35 x 110 cm rozmery

Kombinovaná, super výplň

Ďalším parametrom, ktorý nás na boxovacom vreci SportKO zaujal v pozitívnom smere, je jeden z najlepších druhov výplneVnútro vreca tvorí piesok, molitan a gumená drvina. Vďaka tomu hovoríme o kúsku s vysokou váhou, no nie príliš veľkými rozmermi, ktorý navyše dobre drží tvar. Kombinácia spomenutých materiálov totiž zabráni rýchlemu usádzaniu piesku v spodnej časti vreca a navyše zlepší jeho tvárnosť.

Pri boxovaní navyše nebudete mať pocit, že udierate do skaly. To ocenia ako vaše hánky, tak i kĺby a šľachy. Výplň z piesku, ktorá je doplnená o ďalšie mäkšie materiály, ako je molitan a guma, je, jednoducho, prijateľnejšou verziou pre celé telo.

Pozitíva

Vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých
Kvalitný obalový materiál
Kvalitná výplň
Možnosť uchytenia o podlahu
Vhodné na tréning celého tela
Oceľové kruhy a závesné reťaze sú súčasťou balenia

Negatíva

Vyššia cena
Nie je možné upraviť hmotnosť


Autor recenzie: Viktória Hartmannová
Dátum publikovania: 02.09.2020
Najlepšie boxovacie vrecia 2022 – recenzie, test, porovnanie

Najlepšie boxovacie vrecia 2022 – recenzie, test, porovnanie

MMA sa stáva pomaly, ale isto populárne takmer rovnako ako futbal a tradičný box predbehlo už dávno. UFC fighteri zapĺňajú „stránky“ YouTube, živé prenosy medzinárodných zápasov môžeme sledovať aj s live českým štúdiom a Conor McGregor sa stal novodobým idolom mladých chlapcov i dievčat. Ak ste i vy prepadli tomuto ošiaľu, možno uvažujete nad skutočným tréningom. No a na ten potrebujete... Prečítať článok


Pridať komentár