Sencor SPE 4111RS batériový pilník – recenzia, skúsenosti

Výborný pomer ceny a kvality
Pohodlné a jednoduché používanie
Jednoduchá výmena brúsneho valčeka
Ergonomicky tvarovaná rukoväť
Ochranný kryt na brúsny valček
Dodávané s náhradným nadstavcom
Štetec na čistenie je súčasťou balenia
Umývateľný brúsny valček

Hodnotenie:
(80.8%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Batériový pilník Sencor s vymeniteľným a umývateľným brúsnym valčekom je určený výhradne na suchú pedikúru. Je napájaný 3 klasickými AAA batériami, využíva výkonný DC motor a pracuje pri 1 700 otáčkach za min. Rukoväť batériového pilníka je ergonomicky tvarovaná. Súčasťou balenia je praktická plastová krytka na rotačný valček a malý štetec na čistenie.

Technické parametre: počet rýchlostných stupňov = 1, počet nadstavcov = 2, vodotesný = nie, napájanie = 3 x 4,5 V batérie (LR03/AAA), rýchlosť rotácie = 1 700 (±200) ot./min., hlučnosť = 76 dB

Zaujal vás batériový pilník Sencor 4111RS? Nájdete ho na ✅  webe Heureka.sk.

Super kvalita za super cenu

Pri prvotnom posúdení elektrického pilníka od Sencor sa nemusí javiť ako najlepší na trhu. Keď však vezmeme do úvahy pomer medzi jeho cenou a kvalitou, musíme ho zhodnotiť viac než kladne. Produkty Sencor sú vo všeobecnosti považované za kvalitné a hlavne veľmi praktické. No a takým je aj tento pilník.

Sencor 4111RS recenzia

Nemôžete si na ňom síce nastaviť požadovanú rýchlosť rotácie brúsneho valčeka, ktorý pracuje pri 1 700 otáčok za min. a, čo nás mrzí asi najviac, nie je vhodný na mokrú pedikúruValček je však vymeniteľný a po jeho odmontovaní z elektrickej časti zariadenia ho môžete pohodlne umyť vo vode. Ide o model nadstavca s diamantovými kryštálikmi, ktoré patria k tým odolnejším. K pilníku navyše dostanete aj ochrannú plastovú krytku, ktorá predĺži jeho životnosť a zabráni zbytočnému zašpineniu a 1 náhradný nadstavec.

Šikovný pilníček na doma i na cesty

Elektrický pilník Sencor je naozaj veľmi kompaktný. Rukoväť je ergonomicky tvarovaná, takže vám doslova padne do ruky. Trošku netradičné umiestnenie brúsneho valčeka však nemusí vyhovovať každému. Na rozdiel od bežných brúsok je osadený z bočnej strany, pri pedikúre preto musíte v istých momentoch trošku zvláštne vykriviť ruku.

Batériový pilník Sencor 4111RS

Elektrický pilník je napájaný obyčajnými AAA batériami, ktoré sú bežne dostupné. Nevýhodou je iba nutnosť ich pravidelnej výmeny. No a keď už sme pri výmene, tak musíme spomenúť aj náhradné nadstavce. S modelom 4111RS sú kompatibilné valčeky SPX 001 s diamantovými kryštálikmi. Môžete si ich kúpiť v 3-balení za približne 6 až 8 eur, v ktorom nájdete valček jemný, stredne hrubý a hrubý.

Z hľadiska dostupnosti je to s náhradnými nadstavcami trochu horšie. Dostanete ich v e-shope samotného výrobcu, okrem neho sme ich však našli už iba v online obchode maxa.sk. Valčeky sa síce nachádzajú v ponuke viacerých známych predajcov, ako je Datart alebo Pilulka.sk, u ktorých sú však aktuálne nedostupné.

Skúsenosti a recenzie

Elektrický pilník Sencor oslovil zákazníkov tak 50 na 50. Niektorí ho vyslovene vychvaľujú, niektorých skôr sklamal. Z pozitív je najčastejšie spomínaná jednoduchá manipulácia, pekný dizajn, tichý chod a dobrý výkon. Negatívne recenzie hovoria naopak o slabšom výkone a krátkej výdrži batérií.

Recenzie a skúsenosti s batériovým pilníkom Sencor 4111RS

Pozitíva

Výborný pomer ceny a kvality
Pohodlné a jednoduché používanie
Jednoduchá výmena brúsneho valčeka
Ergonomicky tvarovaná rukoväť
Ochranný kryt na brúsny valček
Dodávané s náhradným nadstavcom
Štetec na čistenie je súčasťou balenia
Umývateľný brúsny valček

Negatíva

Len na suchú manikúru
Neregulovateľná rýchlosť
Nutnosť výmeny batérií


Autor recenzie: Viktória Hartmannová
Dátum publikovania: 24.10.2020
Najlepšie brúsky/pilníky na päty 2022 – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Najlepšie brúsky/pilníky na päty 2022 – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Elektrické brúsky na päty pomaly, ale isto nahrádzajú pemzy, pilníky, hoblíky a iné manuálne pomôcky na ošetrovanie chodidiel. Ak ešte toto súkromné domáce pedikérske štúdio nevlastníte, poradíme vám, ako vybrať to najlepšie. Nezabudli sme ani na rady ohľadom používania a údržby, na recenzie a tipy na zaujímavé produkty. Najlepšie brúsky na päty Brúsky na päty –... Prečítať článok


Pridať komentár