Russell Hobbs 20920-56 palacinkovač – recenzia, skúsenosti

Vysoký výkon
Rýchle a rovnomerné nahrievanie
Nepriľnavý povrch
Nastaviteľná teplota
Veľký priemer platne
Obracačka a hladidlo sú súčasťou balenia

Hodnotenie:
(80.2%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

S palacinkovačom Russel Hobbs s vysokým výkonom (1 200 W), nastaviteľnou teplotou, nepriľnavým povrchom a rovnomerným nahrievaním pripravíte dokonalé tenučké palacinky, ktoré budú hotové v priebehu okamihu. Platňa má priemer 30 cm a vyvýšené okraje, ktoré zabránia nechcenému rozliatiu cesta. Palacinkovač je vybavený svetelnou kontrolkou, ktorá vás upozorní ako na jeho zapnutie, tak i na nahriatie platne. Pri príprave palaciniek navyše nemusíte použiť žiaden tuk. Súčasťou balenia sú pomôcky na roztieranie a obracanie cesta

Technické parametre: príkon = 1 200 W, napájanie = 230 V/ 50 Hz, priemer platne = 30 cm

Palacinkovač Russell Hobbs 20920-56 je dostupný na ✅  webe Heureka.sk.

Funguje, ako má

Príkon 1 200 W je na domáci palacinkovač celkom slušný. Zároveň zodpovedá za skutočne rýchle rozpálenie platne, takže, ak nestíhate žiť, palacinkovač od Russel Hobbs sa vám bude páčiť. Platňa je vyrobená z nepriľnavého materiálu, olej preto nemusíte použiť vôbec. Niekomu však tento postup nemusí vyhovovať, v tom prípade tuk pokojne použite, avšak iba v skutočne malom množstve.

Russell Hobbs 20920-56 recenzia

Obsluha palacinkovača je veľmi jednoduchá. Stačí ho zapojiť do elektrickej zásuvky, prepnúť gombík do polohy ON, chvíľočku počkať a môžete ísť na to. Teplotu si môžete nastaviť pomocou páčky na jeho prednej strane. Oceňujeme číselné označenie jednotlivých stupňov, keďže niektoré palacinkovače je možné regulovať len „od oka“.

Vyššia cena a trošku náročnejšia údržba

Palacinkovač Russel Hobbs je trošku drahší. To by sme mu ešte ako-tak odpustili, ak by sa platňa dala pohodlne odpojiť a umyť v umývačke alebo aspoň pod tečúcou vodou. Tu sa dostávame k ďalšiemu mínusu, a to trochu náročnejšej údržbe, keďže zariadenie nemôžete klasicky poumývať, ale iba opatrne poutierať.

Palacinkovač Russell Hobbs 20920-56

Skúsenosti a recenzie

Reakcie zákazníkov, ktorí si zakúpili palacinkovač Russel Hobbs, sú výhradne pozitívne. Páči sa im jednoduché ovládanie a dobrý výkon v pomere k cene. Niektorí by však ocenili možnosť oddelenia platne od elektrickej časti zariadenia.

Recenzie a skúsenosti s palacinkovačom Russell Hobbs 20920-56

Pozitíva

Vysoký výkon
Rýchle a rovnomerné nahrievanie
Nepriľnavý povrch
Nastaviteľná teplota
Veľký priemer platne
Obracačka a hladidlo sú súčasťou balenia

Negatíva

Neodnímateľná platňa
Vyššia cena


Autor recenzie: Viktória Hartmannová
Dátum publikovania: 06.08.2020
Najlepšie palacinkovače 2024 – recenzie, test, porovnanie

Najlepšie palacinkovače 2024 – recenzie, test, porovnanie

Palacinky, ach tie palacinky! Miluje ich každý, dajú sa pripraviť na milión spôsobov a sú nesmierne chutné. Ich príprava však potrápi nejedného skúseného šéfkuchára. Chcete sa vyhnúť všetkým tým nepodarkom a nekonečnému státiu pri sporáku? Jedno riešenie by sa našlo. Pouvažujte nad palacinkovačom. Najlepšie palacinkovače Palacinkovače – recenzie Keď si chcete... Prečítať článok


Pridať komentár