Philips OneBlade QP2630 zastrihávač – recenzia, skúsenosti

Holí takmer dohladka
Dlhá výdrž

Hodnotenie:
(62%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Pravdepodobne najpopulárnejší zastrihávač s originálnou technológiou šetrnou k pokožke. Zastrihne vaše fúzy i bradu, ale len do 5 mm, nehodí sa preto pre dlhšie brady. Okrem toho sa s ním môžete aj oholiť takmer do hladka, žiletke sa síce nevyrovná, no nepodráždi vašu pokožku až do takej miery. Hodí sa aj na úpravu ochlpenia na tele. Pri výbere si dajte pozor, pretože tento model sa dodáva v rôznych variantoch s rôznym príslušenstvom.

Parametre: použitie na: fúzy, bradu, ochlpenie na tele, holenie; čepele: nešpecifikované; rozsah dĺžky: 1 – 5 mm; napájanie: Li-Ion akumulátor; výdrž/doba nabíjania: 1 h/4 h; ďalšie funkcie: LED kontrolka, mokré holenie; rozmery (d × š × v): nešpecifikované; hmotnosť: nešpecifikovaná

Akumulátorový zastrihávač Philips OneBlade QP2630/30 vám pomôže so starostlivosťou o bradu, fúzy i ochlpenie na tele. Je vhodný na suché aj mokré použitie, môžete sa s ním holiť, zastrihávať a tvarovať bradu i chĺpky na tele podľa svojich predstáv.

Elektrický zastrihovač chĺpkov na telo a tvár Philips OneBlade QP2630/30 získate v ✅  e-shope Alza.sk so zľavou.

Jeden strojček, viacero možností

Zastrihávač Philips OneBlade QP2630/30 dokáže vďaka technológii OneBlade oholiť fúzy aj chĺpky akejkoľvek dĺžky na tvári i tele, pričom je šetrný k pokožke. Dôvodom je, že strojček neprilieha tesne k pokožke, preto ju nedráždi. Ak sa však chcete oholiť dohladka, budete sklamaní. Ako totiž napovedá názov prístroja, ide o zastrihávač, čiže s ním nedosiahnete hladké oholenie.

Philips OneBlade QP2630/30 recenzia

Bohaté príslušenstvo

V balení nájdete 4 hrebene rôznych dĺžok na strnisko, vďaka ktorým si môžete zastrihnúť ochlpenie, prípadne si ho tvarovať. K dispozícii sú 1 a 2 mm hrebene, s ktorými si vytvoríte look jednodňového strniska, 3 mm a 5 mm hrebene využijete na úpravu brady či fúzov. Nadstavce sa vymieňajú intuitívne, zvládnete to bez väčších problémov.

K dispozícii je aj jeden hrebeň na telo (3 mm), čepieľka na tvár a na telo + ochranný nadstavec proti porezaniu, s ktorým si môžete holiť aj citlivé oblasti.

Strihacie nože sú z ocele, čepieľky stačí meniť raz za 4 mesiace (v závislosti od intenzity používania).

Vhodný aj do sprchy

Strojček sa vďaka pogumovanému telu dobre drží, je vodotesný, takže ho môžete pokojne použiť aj v sprche bez toho, aby sa vám strojček vyšmykol. Vhodný je, samozrejme, aj na suché holenie/zastrihávanie. Bradu aj chĺpky zastriháva rovnomerne vo všetkých smeroch, nemusíte sa obávať, že by ste úpravu ochlpenia nezvládli. Rýchlosť ostria je 200x/s, zastrihávač si teda poradí aj s dlhšou bradou.

Zastrihávač Philips OneBlade QP2630/30

Rýchle nabíjanie

Zastrihávač disponuje lítium-iónovou batériou, ktorej stačia na nabitie iba 4 hodiny, v prevádzke potom vydrží 1 hodinu. Oceňujeme indikátor stavu, ktorý informuje o stave batérie.

Skúsenosti a recenzie

Používatelia si zastrihávač pochvaľujú, páčia sa im kompaktné rozmery, jednoduché menenie nadstavcov, výdrž batérie aj jednoduché čistenie. Uvádzajú, že si dokáže poradiť aj s dlhším porastom, čo nevieme potvrdiť. S kratším strniskom si však poradí dobre a zvládne aj porast na celom tele. Výhodou tohto modelu je, že sa dodáva s náhradnou čepieľkou a cestovným puzdrom. Odporúča sa meniť čepieľku každé 4 mesiace, čo je u zastrihávačov trochu nezvyklé.

Recenzie a skúsenosti so zastrihávačom Philips OneBlade QP2630/30

Pozitíva

Holí takmer dohladka
Dlhá výdrž

Negatíva

Malý rozsah zastrihávacích dĺžok


Autor recenzie: Martin Kunkel
Dátum publikovania: 20.09.2019
Najlepšie zastrihávače brady a fúzov 2022 – recenzie, testy, porovnanie, skúsenosti

Najlepšie zastrihávače brady a fúzov 2022 – recenzie, testy, porovnanie, skúsenosti

Ak máte dlhšiu bradu či fúzy, skôr ako holiaci strojček pravdepodobne využijete tzv. zastrihávač brady a fúzov. Mnohé z týchto zariadení vám však ponúknu omnoho viac funkcií, s niektorými sa dokonca môžete oholiť do hladka. Poradíme vám, ktorý zastrihávač si vybrať a predstavíme aj zopár najobľúbenejších modelov. Najlepšie zastrihávače brady a fúzov Zastrihávače... Prečítať článok


Komentáre

21/01/2022 10:18
Redakcia SpotrebitelskyTest.sk

Dobrý deň, mal by vám svietiť hore pod zastrihávačom, vydržať v prevádzke by mal cca hodinu.

21/01/2022 07:40
Lubomir

Zdravím. kúpil som si tento pristroj Philips OneBlade QP2630 ale žiadny indikátor stavu batérie ako píšete vo vašej recenzii som nenašiel okrem okrem zelenej led kontrolky priamo na nabíjačke ktorá svieti stále po pripojení

Pridať komentár