Klarstein Herakles Steel stolný mixér – recenzia, skúsenosti

Vysoký výkon
Výborný pomer cena/výkon
Sklenená nádoba

Hodnotenie:
(79.8%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Stolný mixér Klarstein Herakles Steel s výkonom do 1 200 W výkonne rozseká a zmieša ovocie a zeleninu do lahodných smoothies alebo mliečnych a ovocných nápojov, poradí si aj s ľadovými kockami. Výkon sa dá ľahko regulovať pomocou otočného prepínača. Tri funkčné tlačidlá slúžia na vybranie programov pre drvenie ľadu, prípravu smoothies alebo automatickú čistiacu funkciu, s ktorou jednoducho očistíte rezný mechanizmus po práci. Sklenený džbán s objemom 1,8 l a reliefnymi odmerkami v 100 ml rozostupoch je veľmi stabilný a absolútne chuťovo neutrálny. Čepeľový nástavec sa dá ľahko odskrutkovať, vďaka čomu je čistenie nádoby mixéra jednoduchšie. Možno ju vložiť aj do umývačky riadu.

Nenápadný, zato výkonný. Tak by sme v skratke mohli charakterizovať stolný mixér Herakles Steel značky Klarstein. Pozreli sme sa na jeho parametre, vyskúšali sme, čo všetko dokáže a zisťovali sme, aké sú s ním skúsenosti.

Stolný mixér Klarstein Herakles Steel v striebornom prevedení získate v ✅  oficiálnom e-shope klarstein.sk s poštovným zdarma.

Dobrý a regulovateľný výkon

Stolný mixér Klarstein Herakles Steel disponuje výkonným 1 200 W motorom, vďaka čomu si dokáže poradiť aj s ľadom a tvrdším ovocím. Výkon sa dá jednoducho regulovať pomocou otočného prepínača. Okrem toho si môžete vybrať aj z 3 funkčných tlačidiel – príprava smoothies, drvenie ľadu a samočistenie, vďaka ktorému rezný mechanizmus po práci jednoducho očistíte.

Klarstein Herakles Steel recenzia

Vysoký výkon je zárukou, že si bez problémov môžete pripraviť mliečne aj ovocie nápoje nielen z čerstvého, ale aj z mrazeného ovocia. Max. čas nepretržitej prevádzky je 2 min., potom treba stroj nechať pred ďalším použitím vychladnúť.

 Stolný mixér Klarstein Herakles Steel v červenej farbe

Nápoje pre celú rodinu

Mixér sa skladá z konštrukcie z brúsenej ušľachtilej ocele a z mixovacieho džbánu z chuťovo neutrálneho skla s objemom 1,8 l. Vzhľadom na objem nájde tento mixér uplatnenie predovšetkým vo väčších domácnostiach. Páčia sa nám reliéfne odmerky v 100 ml rozostupoch, ktoré uľahčujú prípravu nápojov.

Stolný mixér Klarstein Herakles Steel

Malý pomocník

Stolný mixér s priemerom 19 cm a výškou 43 cm nezaberie veľa miesta. Vzhľadom na väčší obsah nádoby sa hodí skôr do väčšej kuchyne, ak si však pripravujete nápoje/kokteily často, využijete ho aj v menšej domácnosti.

Skúsenosti a recenzie

Dizajn, výkon a kompaktné rozmery oceňujú na stolnom mixéri Klarstein Herakles Steel používatelia najviac. Mixér podľa nich dokáže skvelo rozmixovať orechy a semienka, poradí si s cviklou i tvrdším ovocím. Ako menšie mínus sa im javí hmotnosť stroja a jeho hlučnosť. Hmotnosť sa nám zdala akurát, so strojom sa dá ľahko manipulovať, pri mixovaní však drží na mieste (aj vďaka protišmykovým nožičkám).

Recenzie a skúsenosti s Klarstein Herakles Steel

Pozitíva

Vysoký výkon
Výborný pomer cena/výkon
Sklenená nádoba

Negatíva

Je pomerne ťažký


Autor recenzie: Michal Toma
Dátum publikovania: 29.08.2019
Najlepšie stolné mixéry 2024 – recenzie, test, porovnanie

Najlepšie stolné mixéry 2024 – recenzie, test, porovnanie

Stolné mixéry z mnohých našich kuchýň takmer vymizli a nahradili ich jednoduchšie tyčové. V poslednom období zažívajú renesanciu, za ktorú sú zodpovedné najmä obľúbené smoothie nápoje. Stolné mixéry vám však toho pripravia omnoho viac. V článku vám prezradíme, na čo ich môžete použiť, aké sú ich výhody i negatíva a dáme vám niekoľko tipov, ako si správny stolný mixér vybrať.... Prečítať článok


Pridať komentár