Klarfit Vibe 4DX vibračná plošina – recenzie, skúsenosti

3 vibračné motory
10 programov a rôzne pohybové režimy

Hodnotenie:
(76.4%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Robustná vibračná plošina s vysokým výkonom 440 W. Je vybavená 3 vibračnými motormi, vďaka ktorým dokáže vibrovať 3 druhmi pohybu, prípadne ich kombináciami – spolu teda 7 pohybových režimov.

Plošinu môžete využívať v manuálnom režime, pri ktorom si môžete nastaviť intenzitu vibrácií v 30 úrovniach a tiež čas (max. 10 min.). Okrem toho máte k dispozícii aj 10 automatických programov, pri ktorých sa mení typ aj intenzita vibrácií. Zariadenie môžete ovládať tlačidlami na ovládacom paneli i pribaleným diaľkovým ovládačom.

Na precvičovanie vrchnej časti tela pribalil výrobca gumové popruhy, ktoré môžete pripevniť k spodnej časti zariadenia.

Vzhľadom na vysoký výkon a vynikajúcu výbavu sa však musíte zmieriť s cenou atakujúcou 300 eur.

Parametre: výkon: 440 W; počet programov: 10 + manuálny; ďalšie funkcie: gumové expandéry, časovač, počítač, diaľkové ovládanie; nosnosť: 120 kg; rozmery (d × š × v): 71 × 38 × 16 cm; hmotnosť: 16,7 kg

Vibračná plošina Klarfit Vibe 4DX je v ✅  e-shope electronic.star.sk dostupná s dopravou zdarma.

Robustné prevedenie, 2 farby

Vibračná plošina Klarfit Vibe 4DX je už na prvý pohľad pomerne veľká a robustná. So svojimi takmer 17 kg sa neprenáša zrovna jednoducho, jej pozitívom je však vysoká nosnosť až 120 kg.

Klarfit Vibe 4DX recenzia

Z hľadiska dizajnu nejde o nejaký skvost, ak chcete plošinu prispôsobiť interiéru, výrobca vám dáva na výber z bieleho i čierneho farebného prevedenia. Vrchná nášľapná plocha je aj na bielej plošine čierna, dizajnéri však nezabudli na protišmykovú úpravu.

Až 3 vibračné motory

Tento model vibračnej plošiny vyniká svojím výkonom 440 W, čo je nadpriemerná hodnota. Vďaka tomu si plošina poradí aj s väčším množstvom živej váhy.

Vibrácie zabezpečujú až 3 vibračné motory, ktoré zvládnu lineárny pohyb, osciláciu, chvenie a ďalšie 4 kombinácie týchto pohybov. Spolu sme teda mali k dispozícii až 7 pohybových režimov.

Klarfit Vibe 4DX 4D vibrácie

Plošina ponúka 10 automatických programov, pri ktorých sa mení intenzita a typ pohybu. Okrem toho sme však odskúšali aj manuálny režim, pri ktorom sme si mohli zvoliť z už spomenutých 7 režimov a z až 30 rýchlostí, resp. intenzity vibrácií. Škoda však, že max. doba trvania všetkých programov je 10 min., privítali by sme o niečo viac.

Samozrejmosťou je aj pribalený diaľkový ovládač. Výrobca nezabudol ani na svalové partie vo vrchnej časti tela a k plošine pribalil posilňovacie gumové popruhy, ktoré sa kotvia do ôk v spodnej časti zariadenia.

Vibračná plošina Klarfit Vibe 4DX s expandérmi

Skúsenosti a recenzie

Vibračná plošina Klarfit Vibe 4DX vám ponúka vysoký výkon a široké možnosti nastavení. Daňou za to je však pomerne vysoká cena, ktorá atakuje tri stovky eur. Napriek nej si používatelia prístroj pochvaľujú. Páči sa im množstvo programov i jednoduché ovládanie.

Recenzie a skúsenosti s vibračnou plošinou Klarfit Vibe 4DX

Pozitíva

3 vibračné motory
10 programov a rôzne pohybové režimy

Negatíva

Vysoká cena


Autor recenzie: Michal Toma
Dátum publikovania: 15.06.2020
Najlepšie vibračné plošiny 2022 – recenzie, test, porovnanie

Najlepšie vibračné plošiny 2022 – recenzie, test, porovnanie

Vibračné plošiny sú univerzálne zariadenia, ktoré vám pomôžu uvoľniť stuhnuté svalstvo. Nepočítajte s tým, že za vás schudnú alebo posilnia svaly – okrem masáže síce dokážu podporiť vaše úsilie pri cvičení, odpracovať si to však musíte vy sami. V článku vám povieme aj o ďalších výhodách a vlastnostiach vibračných plošín, poradíme, podľa akých kritérií si tú správnu vybrať a... Prečítať článok


Pridať komentár