Go Styler Wellneo sušič vlasov – recenzia, skúsenosti

Bezdrôtový
3 vymeniteľné hlavice
Vhodný na úpravu rovných aj kučeravých vlasov
Batéria s dlhou výdržou
Sušenie horúcim aj studeným vzduchom
S ionizátorom
Šetrný k vlasom

Hodnotenie:
(79.2%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Sušič vlasov Go Styler Wellneo s 3 vymeniteľnými hlavicami si zamilujete hneď z viacerých dôvodov. Je bezdrôtový, má výkonnú batériu, ktorá na jedno nabitie vydrží takmer 30 minút, je ideálny na rýchle sušenie, ale i na detailný styling, môžete si vybrať medzi horúcim či studeným vzduchom a je vybavený ionizátorom, ktorý vaše vlasy ochráni pred poškodením. Sušič Go Styler Wellneo má navyše kompaktné rozmery, takže ho využijete doma aj na cestách.

Technické parametrehmotnosť = 700 g, výdrž batéria na jedno nabitie = cca 30 min., napájanie = nabíjateľná batéria (je súčasťou balenia), počet nadstavcov = 3

Veľmi praktický a celkom kompaktný sušič

Na sušiči vlasov Go Styler Wellneo nás zaujalo najmä bezdrôtové napájanie. To oceníte ako pri samotnom fénovaní, tak i pri jeho skladovaní. Sušič jednoducho odložíte do nadstavca, ktorý slúži zároveň ako nabíjacia stanica. Oceňujeme, že sa na ňom nachádzajú i držiaky na hlavice, ktoré sa vďaka tomu nemusia povaľovať kade – tade.

Go Styler Wellneo recenzia

700 gramov nie je extrémne veľa, keďže však výrobca fén Go Styler propaguje ako vhodný na cestovanie, uvítali by sme aspoň trošku nižšiu hmotnosť. Pri samotnom sušení či stylovaní vlasov by vám však jeho mierne vyššia váha nemala zásadne prekážať. To, že sušič Go Styler je vhodný na cestovanie, môžeme potvrdiť, i keď stojan/nabíjacia stanica je trošku robustnejší.

Precízny, rýchly a šetrný stylista

Horúci vzduch môžete regulovať v 2 rýchlostiach. Sušič Go Styler vďaka tomu využijete v strese, keď potrebujete vaše vlasy vysušiť naozaj rýchlo, ale i pri ich pomalom a detailnom tvarovaní. Disponuje taktiež režimom studeného sušenia, ktoré je vo všeobecnosti považované za šetrnejšie.

Sušič vlasov Go Styler Wellneo nadstavce

Spolu s fénom dostanete 3 vymeniteľné nadstavce. Vieme, nie je to najviac, ak sa však nechystáte fotiť reklamu na vlasy, spoľahlivo si s nimi poradíte. Takzvaný difuzér využijú najmä dámy, poprípade i páni, s XXL kučerami. Slúži na ich vytvarovanie a získanie objemu. I hrebeňovým nadstavcom vytvoríte objem, avšak skôr na rovných alebo mierne kučeravých vlasoch. Posledný je nadstavec so špeciálne zúženou tryskou, ktorá pozdvihne prirodzené kučery. Ukazuje sa však ako celkom efektívny aj pri rovnej hrive, ktorej taktiež dodá objem.

No a na záver tu máme ionizátor. Fény s touto funkciou sú vo všeobecnosti považované za najšetrnejšie k vlasom. Negatívne nabité ióny, teda anióny, vlasy vyživujú, hydratujú, dodávajú im pevnosť, lesk a veľmi populárnu vitalitu. To, či sušič Go Styler tieto benefity skutočne prináša, však budete musieť zistiť sami po dlhodobom a pravidelnom používaní.

A čo výdrž? Za nás postačujúca

Výrobca uvádza, že sušič vlasov Go Styler Wellneo vydrží v prevádzke, na jedno nabitie, až 30 minút. Tento údaj je platný, avšak iba vtedy, keď nevyužívate najsilnejší režim sušenia. Samozrejme, aby ste si mohli vašu hrivu skutočne fénovať celú polhodinu, batéria musí byť plne nabitá. Aj napriek tomu považujeme jej kapacitu za postačujúcu. Predsa len, asi len málokto používa fén počas 30 minút bez jedinej prestávky.

Skúsenosti a recenzie

Zákazníčky, ale i zákazníci si sušič vlasov Go Styler Wellneo zjavne zamilovali. Za hlavné pozitívum považujú nepochybne to, že ide o bezdrôtový fén. Z kladov stojí za spomenutie i veľmi rýchle a efektívne sušenie vlasov, ktoré navyše ostávajú pekne nadýchané. Z negatív sme natrafili iba na to, že 30-minútová výdrž nie je úplne pravdivá. Sušič vydrží v prevádzke o niečo kratšie.

Recenzie a skúsenosti so sušičom vlasov Go Styler Wellneo

Pozitíva

Bezdrôtový
3 vymeniteľné hlavice
Vhodný na úpravu rovných aj kučeravých vlasov
Batéria s dlhou výdržou
Sušenie horúcim aj studeným vzduchom
S ionizátorom
Šetrný k vlasom

Negatíva

Vyššia cena
Trošku vyššia váha


Autor recenzie: Viktória Hartmannová
Dátum publikovania: 09.09.2020
Najlepšie fény 2024 – recenzie, test, porovnanie

Najlepšie fény 2024 – recenzie, test, porovnanie

Sušič alebo fén na vlasy je už dnes, pravdepodobne, bežnou súčasťou každej riadnej domácnosti. Pri jeho kúpe často neuvažujeme nad tým, aké atribúty by kvalitný fén mal spĺňať, nerozmýšľame nad tým, že sa fény delia do rôznych kategórií a dokonca majú okrem sušenia aj ďalšie špecifické funkcie. V článku sme si pre vás pripravili krátke charakteristiky tých najlepších fénov a zhodnotili aj ich... Prečítať článok


Pridať komentár