Delimano FiveStar Legend rajnica – recenzia, skúsenosti

Odolná proti poškriabaniu
Nepriľnavý povrch
Vhodná na všetky typy sporákov i do rúry
Zdravšie varenie bez oleja a tuku
Možnosť umývania v umývačke riadu
Dve rúčky pre bezproblémové prenášanie

Hodnotenie:
(80.6%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Univerzálna rajnica FiveStar Legend od Delimano s priemerom 24 cm vám umožní varenie aj pečenie na všetkých druhoch sporákov i v rúre. Výnimkou nie sú ani indukčné sporáky. Vďaka dvom rúčkam sa ľahko prenáša. Rýchlo a chutne s ňou pripravíte polievky či omáčky a množstvo ďalších pokrmov. Vhodná je taktiež na vyprážanie. Najlepší výkon a výsledky dosahuje pri varení na nižších teplotách.

Zaujala vás rajnica Delimano FiveStar Legend? Nájdete ju v ✅  e-shope delimano.sk.

Vylepšený povrch

Povrch rajnice Delimano FiveStar Legend bol vylepšený o čiastočky striebra a diamantov, vďaka čomu je odolný, trvácny a nepriľnavý. Priemer 24 cm a objem 2,5 litra je dostatočne veľký na to, aby ste v rajnici uvarili chutné jedlo pre seba alebo aj pre svoju rodinu či priateľov, ktorí k vám zavítajú na návštevu. Táto rajnica patrí do exkluzívneho radu vysoko kvalitného riadu, pri výrobe ktorého bol použitý unikátny proces. Ten v sebe spája extrémnu odolnosť a atraktívny vzhľad, ktorý bude pôsobiť štýlovo v akejkoľvek kuchyni.

Delimano Rajnica FiveStar Legend recenzia

Pre všetky druhy sporákov

Rajnica Delimano FiveStar Legend 24 cm je vhodná na všetky druhy sporákov. Variť či vyprážať s ňou môžete na elektrických, plynových a dokonca i indukčných sporákoch. Problém jej nerobí ani rúra, preto s ňou upečiete a uvaríte rozmanité druhy pokrmov. Maximálna odporúčaná teplota, pri ktorej je možné rajnicu používať, sa zastavila na hodnote do 230 stupňov Celzia. Pre lepšiu manipuláciu a prenášanie z miesta na miesto je rajnica opatrená dvoma rúčkami.

Odolná voči poškriabaniu

Vďaka unikátnemu procesu výroby je rajnica z kolekcie Delimano FiveStar Legend extrémne odolná voči poškriabaniu. Jej základňu tvorí oceľ s vysokou vodivosťou tepla, čo sa odrazí na rýchlejšom varení a menšej spotrebe energie. Ďalej ju tvoria dve vrstvy smaltu s odolnou povrchovou úpravou. Práve táto úprava rajnicu chráni pred väčšinou chemikálií. Pri výrobe sa nezabudlo ani na nepriľnavý povrch Quantanium, ktorý tvoria tri vrstvy. Okrem toho, že rajnici dodávajú dlho trvajúcu nepriľnavosť, popritom ju robia aj odolnou proti poškriabaniu.

Rajnica Delimano FiveStar Legend

Zdravšie varenie bez oleja

Nepriľnavý povrch rajnice vám umožní pripravovať jedlá na menšom množstve oleja alebo tuku. Ak chcete mať jedlo naozaj zdravé a ľahko stráviteľné, olej či tuk nemusíte použiť vôbec. Je to na vašom uvážení a preferenciách. Zdravé jedlá, ktoré si vďaka 24 cm rajnici z radu Delimano FiveStar Legend zachovajú všetky chute a šťavy, si zamiluje celá vaša rodina.

Bezproblémové umývanie

Technológie, ktoré boli použité pri výrobe rajnice, zabezpečia rýchle umytie bez námahy a dlhého drhnutia. Navyše, rajnicu môžete pohodlne vložiť do umývačky riadu a tá sa o vyčistenie postará za vás. Ušetríte si tým ďalšie drahocenné minúty.

Skúsenosti a recenzie spotrebiteľov

Rajnica Delimano FiveStar Legend s priemerom 24 cm si vyslúžili pozitívne recenzie a skvelé hodnotenia. Spotrebiteľom sa páčila veľkosť, vzhľad, vhodnosť na varenie aj pečenie či obstarávacia cena. Rovnako ocenili, že pokrm sa v rajnici neprilepí a ani neprihorí. Jedna spotrebiteľka sa posťažovala, že pri pečení v rúre na teplote okolo 200 stupňov Celzia sa jej odlúplo z rúčky, a to aj napriek tomu, že výrobca uvádza vhodnosť na použitie až do 230 °C. Toto je však ojedinelý prípad a s rajnicou je drvivá väčšina spokojná a odporúča ju na zakúpenie i ostatným.

Recenzie a skúsenosti s rajnicou Delimano FiveStar Legend

Záverečné hodnotenie

Rajnica s priemerom 24 cm z kolekcie Delimano FiveStar Legend poteší svojou univerzálnosťou. Môžete v nej variť, piecť i vyprážať pokrmy rôzneho druhu. Povrch odolný voči poškriabaniu je navyše nepriľnavý, čo umožňuje prípravu jedál s menším množstvom oleja a tuku. Rajnica je pre ľahšie prenášanie opatrená dvoma rúčkami a bez problémov ju umyjete aj v umývačke riadu.

Pozitíva

Odolná proti poškriabaniu
Nepriľnavý povrch
Vhodná na všetky typy sporákov i do rúry
Zdravšie varenie bez oleja a tuku
Možnosť umývania v umývačke riadu
Dve rúčky pre bezproblémové prenášanie

Negatíva

Nenašli sme žiadne


Autor recenzie: Lucia Bihuncová
Dátum publikovania: 28.10.2020
Najlepšie hrnce 2023 – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Najlepšie hrnce 2023 – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Hrnce, panvice a kastróly by nemali chýbať v žiadnej kuchyni. Ide o základnú výbavu domácnosti, bez ktorej si nenavaríte, jedlo neohrejete ani nezapečiete. Hrnce sa vyrábajú z rôznych materiálov, každý z nich vám poslúži viac-menej dobre. Výber hrncov závisí aj od toho, aký sporák používate, či ich plánujete umývať v umývačke riadu i od toho, čo v nich plánujete variť. Kvalitný... Prečítať článok

Hrnce, pekáč a panvice Delimano FiveStar Legend – recenzie a skúsenosti

Hrnce, pekáč a panvice Delimano FiveStar Legend – recenzie a skúsenosti

Varenie nerobia perfektným iba správne suroviny, dobrý recept a schopnosti kuchára, ale aj kvalitný riad, s ktorým je príprava pokrmov jednoduchá a rýchla. Niekto varí z povinnosti, pre iného je to záľuba, ktorou teší seba aj ostatných. Sada riadov z kolekcie Delimano FiveStar Legend... Prečítať článok


Pridať komentár