Bionaire CrockPot CSC024X multifunkčný hrniec – recenzia, skúsenosti

Multifunkčný
Vysoký výkon

Hodnotenie:
(78%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Automatický elektrický hrniec s 5 funkciami. Vďaka vysokému výkonu až 1 300 W vám ponúkne okrem pomalého varenia a varenia v pare aj pečenie a prudké opekanie, pri ktorom sa mäso zatiahne a ostane v ňom šťava, vďaka čomu bude mať výraznejšiu chuť. Vnútorná časť je vyberateľná a v balení nájdete aj nadstavec na pečenie a ďalšie bohaté príslušenstvo. Ovládanie je riešené elektronickými tlačidlami, hrniec disponuje aj časovačom a displejom. Tieto funkcie a vyšší výkon sú ale vykúpené aj vyššou cenou atakujúcou 150 eur.

Parametre: objem: 5,6 l; tvar: hranatý; výkon: 1 300 W; ovládanie: digitálne s časovačom, termostatom, displejom a automatickými programami; funkcie: vyberateľná vnútorná časť, udržiavanie teploty, ochrana proti prehriatiu; rozmery (d × š × v): 40 × 48 × 27 cm; hmotnosť: 5,3 kg

Hrniec, v ktorom môžete variť, piecť aj vyprážať? Pomalý a multifunkčný hrniec Bionaire CrockPot CSC024X toho dokáže ešte viac. Pozreli sme sa na jeho parametre, vyskúšali sme, čo všetko dokáže, a zisťovali sme, či s ním majú používatelia priaznivé skúsenosti.

Multifunkčný hrniec Bionaire CrockPot CSC024X nájdete na ✅  webe Heureka.sk.

Hrniec 5v1

Bionaire CrockPot CSC024X je multifunkčný hrniec s 5 varnými funkciami. Pomalé varenie, pri ktorom teplo stúpa pomaly a teplota sa udržiava, zachováva v pokrmoch vitamíny a minerály a vyniknú pri ňom chuť aj aróma pokrmov. Rýchle opekanie je vhodné na predprípravu mäsa pred pomalým varením. Ďalšími možnosťami sú opekanie, pečenie a varenie v pare. Programy sa dajú nastaviť pre rôzne druhy jedál – mäso, ryby, ryžu, zemiaky, zeleninu a pod.

Bionaire CrockPot CSC024X recenzia

Udržiava teplotu

Pokiaľ si zvolíte pomalé varenie, poteší vás, že hrniec sa po skončení programu automaticky prepne do funkcie udržiavania teploty. Teplé jedlo si tak môžete vychutnať aj niekoľko hodín po dovarení.

Ľahké čistenie

Multifunkčný hrniec pozostáva z nerezovej základne a vyberateľnej hliníkovej nádoby s nepriľnavým povrchom. Ako veľké plus vnímame možnosť ju umývať v umývačke riadu. Čistenie je tak jednoduché a rýchle. K hrncu patrí sklenená pokrievka, cez ktorú môžete sledovať a kontrolovať prípravu jedla.

Príprava jedla v multifunkčnom hrnci Bionaire CrockPot CSC024X

Hrniec pre celú rodinu

CrockPot CSC024X má objem 5,6 l, ktorý postačuje na prípravu 6 porcií jedla. Na jedenkrát v ňom teda prichystáte pokrm aj pre viacčlennú rodinu či skupinu priateľov. Vzhľadom na to, že na použitie multifunkčného hrnca potrebuje iba el. zásuvku, použiť ho môžete nielen v kuchyni, ale aj na chate či na dovolenke.

Nekomplikované ovládanie

Multifunkčný hrniec Bionaire CrockPot CSC024X sa ovláda pomocou tlačidiel na základni. Päť slúži na voľbu funkcií (vyprážanie, pomalé varenie, opekanie, pečenie a para), 2 na voľbu teploty a 2 na voľbu času. Nechýbajú tlačidlá na zapnutie/vypnutie hrnca a udržiavanie teploty. Na displeji sa zobrazuje vybraný program, teplota a zostávajúci čas prípravy.

Ovládací panel multifunkčného hrnca Bionaire CrockPot CSC024X

Niečo navyše

K hrncu s príkonom 1 300 W dostanete odmerku na ryžu a nerezový nadstavec na pečenie. Pokiaľ sa radíte k začiatočníkom, aspoň čo sa pomalého varenia týka, oceníte receptár s príkladmi použitia varných funkcií hrnca.

Skúsenosti a recenzie

Bionaire CrockPot CSC024X používateľov zaujal funkciami, jednoduchosťou ovládania i svojím objemom, ktorý postačuje pre viacčlennú rodinu. Páči sa im, že hrniec je pomerne ľahký (5,3 kg) a dá sa poľahky premiestňovať. Vnútorná hliníková nádoba s teflónovou vrstvou sa im nezdá trvácna a odporúčajú zvoliť radšej hrniec s keramickou nádobou. Nevyhovuje im ani to, že nádoba sa dá používať iba s hrncom a nehodí sa do rúry či na varnú dosku.

Recenzie a skúsenosti s multifunkčným hrncom Bionaire CrockPot CSC024X

Pozitíva

Multifunkčný
Vysoký výkon

Negatíva

Vysoká cena
Mohol by mať viac prednastavených programov


Autor recenzie: Michal Toma
Dátum publikovania: 03.09.2019
Najlepšie pomalé hrnce (slow cooker) 2022 – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Najlepšie pomalé hrnce (slow cooker) 2022 – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Tzv. slow cooker hrnce, resp. po slovensky pomalé hrnce sú najnovším trendom v oblasti zdravého varenia. Pomôžu vám pripraviť jedlo jednoduchšie, zdravšie a dokonca lacnejšie než klasický sporák či rúra. Pozreli sme sa na to, čo tieto hrnce dokážu a pomôžeme vám vybrať si ten správny pre vás. Taktiež vám predstavíme najobľúbenejšie modely. Najlepšie pomalé hrnce ... Prečítať článok


Pridať komentár