Römer KING II 2016 recenzia

Römer KING II 2016 recenzia a skúsenosti

Autosedačka Römer KING II 2016  je vhodná pre deti od 9 do 18kg.  Je vybavená patentovaným systémom centrálneho nastavenie popruhov a poskytuje ideálne upútanie v...

od 155 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku
5/5 Kvalita spracovania
100%
5/5 Dizajn
100%
5/5 Cena
100%

Kvalitná autosedačka minimalizuje možnosť poškodenia zdravia dieťaťa v prípade dopravnej nehody. Na autosedačke sa preto naozaj neoplatí šetriť. Okrem dokonalého systému pripútania dieťaťa by však mala byť pohodlná, aby v nej vaša ratolesť mohla aj spinkať. Veľmi dobre spracovaný model Römer KING II 2016 spĺňa tieto predpoklady na jednotku a navyše zaručene nezruinuje váš rodinný rozpočet.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na autosedačky a redakčný výber najlepšie autosedačky

Patentovaný systém pre dokonalú ochranu

Tento model je určený deťom s telesnou hmotnosťou od 9 do 18kg. Vyrába sa v Nemecku a to vo viacerých farebných vyhotoveniach. Zaujme vás kvalitou spracovania. A to hneď na prvý pohľad. Jeho hmotnosť je vyššia (10,3 kg), čo pocítite najmä v prípade častého prenášania. Autosedačka je robustná a teda aj stabilná a v automobile sedí výnimočne dobre. Umiestňuje sa v smere jazdy.

Medzi jej ďalšie prednosti patrí patentovaný systém nastavenia popruhov, ktoré sa dajú jednoducho prispôsobiť veľkosti dieťaťa, ale aj výškovo nastaviteľná opierka hlavy. Römer KING II 2016 tak bude „rásť“ spolu s vašim dieťaťom.

Zvýšenú bezpečnosť zaisťuje nielen 5 bodový bezpečnostný pás a mäkký snímateľný vypolstrovaný poťah, ale aj mäkučké čalúnené bočnice, ktoré vaše dieťa dokonale ochránia v prípade bočných nárazov. Následky takéhoto nárazu zároveň pomôžu eliminovať aj špeciálne ramenné vypchávky.

Naklápanie sedačky pre maximálne pohodlie

Autosedačka spĺňa bezpečnostnú normu ECE R44/04 a je vhodná do každého auta, čiže aj do takého, ktoré nedisponuje upevňovacím systémom ISOFIX. Jej inštalácia je veľmi jednoduchá a to najmä vďaka tomu, že sedačku možno nakloniť dopredu a potom jednoducho prevliecť pás. Upevňuje sa 3 bodovým bezpečnostným pásom.

Celý proces usádzania a vyberania dieťaťa z autosedačky vám zjednodušia praktické postranné pridržiavače pásu. Pozitívom je aj fakt, že model Römer KING II 2016 sa dá jednoducho naklápať – k dispozícií máte až 4 polohy, vaše dieťatko si tak môže kedykoľvek pohodlne pospať. 

Plusy a mínusy

thumb_up

+ vhodná pre deti od 9 do 18 kg
+ výborná kvalita
+ príjemný dizajn
+ dostupná vo viacerých farbách
+ vhodná do každého auta (aj bez systému ISOFIX)
+ mäkké popruhy aj bočnice
+ ramenné vypchávky
+ jednoduchá inštalácia do auta
+ robustný model s výbornou stabilitou
+ možnosť polohovania (4 polohy)
+ postranné držiaky popruhu
+ spĺňa bezpečnostnú normu EU: ECE R44/04
+ prijateľná cena
+ vyrobená v Nemecku

thumb_down

- vyššia hmotnosť

Cenovo dostupná autosedačka Römer KING II 2016 je vhodná do každého auta. Kvalitne spracované plasty, mäkké bezpečnostné popruhy, príjemný poťah a čalúnené bočnice, to všetko prispieva k zvýšeniu pohodlia a bezpečnosti vášho dieťaťa. Model spĺňa bezpečnostnú normu EÚ a vyrába sa v Nemecku, čo je predpokladom výbornej kvality. Je vhodná pre deti od 9 do 18 kg, preto ju využijete pomerne dlho. Vaša investícia sa vám však vráti najmä v dobrom pocite, že ste pre bezpečnosť svojho potomka urobili maximum.

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Vývoj ceny produktu Römer KING II 2016

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Autosedačky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

27/06/2018 13:38
Angelika
Hodnotenie

S detskou sedačkou Romer KING II som veľmi spokojná, za posledný rok v nej naša dcéra strávila dosť času, kedže spolu s manželom cestujeme hore dole kôli jeho práci. Sedacia časť sa dá ľahko polohovať, v prípade že si chce dieťa pospinkať, vďaka páčke pod sedadlom v časti pod nohami dieťaťa. Manipulácia s nastavením dĺžky pásov je tiež veľmi jednoduchá. Poťah sme už prali asi 5x. Jeho zvlečenie zvládne každá matka :D

thumb_up

Lahké snímutie poťahu a rýchle vysušenie po praní, nastavenie dĺžky pásov a hlavovej opierky, dostatočný komfort sedačky

thumb_down

Ťažšia manipulácia so zapínaním a rozopínaním pásu, po viacerých praniach sa začína žmolkovať spodná časť poťahu

Pridať komentár