Zľavový kód Delimano, Top Shop, Dormeo, Wellneo, Walkmaxx, Rovus

Keď nakupovať, tak kvalitu. To si hovoria mnohí, potom však príde na ceny a zistia, že hoci by sa im kvalitný produkt oplatil viac, je pre nich trochu pridrahý...

Zľavový kód delimano

V takom prípade buď čakajú na nejakú dobrú akciu, alebo na zľavové kódy, s ktorými si môžu nakúpiť lacnejšie.

Zľavový kód môžete použiť nielen pri nákupe v internetovom obchode Topshop.sk, ale aj pri nákupe v e-shopoch Delimano, Dormeo, Wellneo, Walkmaxx a Rovus.

Nákup s 15 % zľavou

V e-shopoch Top Shop, Delimano, Dormeo, Wellneo, Walkmaxx a Rovus môžete so zľavovým kódom TOPTEST15 nakúpiť až s 15 % zľavou. Platí to pre všetky nezľavnené produkty a produkty bez darčeka. Ak túžite po parnom čističi Nano Rovus, mixéri Nutribullet, sete riadov Stone Legend Delimano CopperLUX či elektrickom sušiaku Nubreeze, na nákup máte teraz vhodnú príležitosť.

Nákup v e-shope Top Shop postup

Ako použiť zľavový kód

Pokiaľ ste doteraz so zľavovými kódmi nenakupovali, nemáte sa čoho obávať. Postup je rovnaký ako pri bežnom nákupe. Treba si vybrať produkty, o ktoré máte záujem, pre uplatnenie kódu musí ísť o nezľavnený tovar a tovar bez darčeka, a v košíku ešte pred dokončením objednávky zadať kód a kliknúť na button uplatniť. Automaticky sa vám tak z celkovej sumy odpočíta 15 %. Zľava neplatí len an jeden produkt, môžete si pokojne zvoliť aj viacero položiek.

Uplatnenie zľavového kódu pri nákupe v e-shope Top Shop

Nemusíte si vytvárať účet

V e-shope (či už si vyberiete Top Shop, Delimano alebo Rovus) môžete nakupovať aj bez toho, aby ste si museli vytvoriť účet. V tom prípade musíte vyplniť svoje kontaktné údaje a spôsob platby. V prípade, že už účet vytvorený máte, stačí sa doň len prihlásiť a svoje kontaktné údaje už vypĺňať musieť nebudete.

Nákup v Top Shope vypĺňanie kontaktných údajov

Platba viacerými spôsobmi

Možnosť platby niekoľkými spôsobmi je u mnohých e-shopov už samozrejmosťou, Top Shop a spol. nezaostáva. Svojim zákazníkom ponúka možnosť platby na dobierku, kartou alebo prevodom, prostredníctvom účtu PayPal, ale aj možnosť zakúpiť si tovar na splátky.

Nákup v e-shope TopShop - spôsob platby

Tovar do niekoľkých dní

Plusom e-shopu/ov je rýchle dodanie tovaru. Do niekoľkých dní vám ho privezie kuriér priamo domov. Nákup je pohodlný, doručenie, podľa skúseností mnohých nakupujúcich, bezproblémové a rýchle.

V e-shopoch Top Shop, Dormeo, Delimano, Walkmaxx, Wellneo, Rovus nájdete nielen produkty do domácnosti, ale aj oblečenie, obuv či pomôcky na cvičenie.

Tipy na nákup

Nákup v Top Shope s 15% zľavou

Hodnotenie článku:
(80%)

Pulbikované dňa: 06.11.2019

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.


Pridať komentár