Premeňte záhradu na nepoznanie: Akumulátorový vyžínač sa dostane všade

Vaša záhrada by mohla byť dokonalá, no neviete si dať rady s burinou či trávou v okolí stromčekov? Aku vyžínač vám umožní jej rýchle odstránenie aj z predtým nedostupných miest.

Polievanie záhrady
Zdroj: Bigstock.com

Koste bez škodlivých výparov

Keďže planétu máme len jednu, mali by sme sa o ňu patrične starať. Zabudnite na benzín. Záhradná technika poháňaná čistou elektrickou energiou vám poskytne výkon, ktorý sa vyrovná benzínovej konkurencii, no bez jej nevýhod. S aku vyžínačom tak kosíte bez škodlivín, nadmerného hluku a vibrácií.

Srdcom každého aku vyžínača je batéria

Dostatok energie pre prácu s vyžínačom vám poskytne samotná batéria. V závislosti od výrobcu nájdete rôzne varianty. EGO POWER+ priniesol inovatívne riešenie vysokokapacitnej 56V batérie pre aku vyžínače. Zvládnete s ňou prácu až po dobu 206 minút. Bez straty výkonu. Akumulátorový vyžínač sa zároveň pýši rýchlym nabíjaním. Batériu stačí vložiť do nabíjačky a zapojiť do zástrčky. Behom nasledujúcich minút je jej výdrž opäť na maxime.

Zdroj: EGO POWER+
Zdroj: EGO POWER+

Bezpečnosť vždy na prvom mieste

Je všeobecne známe, že pri nesprávnej obsluhe vyžínača dochádza k nepríjemným nehodám. Vyšší výkon totiž prináša väčšie riziko. Našťastie o tom výrobcovia vedia. Mnohé akumulátorové vyžínače preto disponujú predĺženou ochrannou krytkou, ktorá vám umožní kosiť v tesnej blízkosti plotov, kvetov, či stromčekov.

O vaše pohodlie je postarané

S aku vyžínačom nepotrebujete káble, ktoré by sa vám len zbytočne plietli do cesty. Kosíte tak bez obmedzení. Jednoducho si nastavte rúčku podľa svojej potreby a pustite sa do práce. Niektoré akumulátorové vyžínače ponúkajú funkciu štartu stlačením jediného tlačidla. Nadobro skončili aj vaše útrapy s výmenou struny. EGO POWER+ predstavil unikátnu technológiu Powerload. Stlačíte tlačidlo a lanko sa navinie samo.

Zdroj: EGO POWER+
Zdroj: EGO POWER+

S akumulátorovým vyžínačom ušetríte

V porovnaní s benzínovým je akumulátorový vyžínač v konečnom dôsledku šetrnejší nielen voči životnému prostrediu, ale aj k vašej peňaženke. Cena zariadenia je síce o čosi vyššia, nemusíte však všetky úspory minúť na benzín. Potešte seba či blízkeho radšej niečím trvácnejším. Dozaista sa vám zavďačí.

Hodnotenie článku:
(81%)

Pulbikované dňa: 25.04.2020


Pridať komentár