Xiaomi telefóny, kolobežky, hodinky aj vysávače majú skvelé recenzie

Čína už nejaký ten rok nie je iba exportérom lacných produktov pochybnej kvality, ale svetovým centrom inovácií. Medzi inovatívne môžeme zaradiť aj značku Xiaomi, v ktorej ponuke sme mohli kedysi nájsť iba smartfóny. Dnes však ponúkajú omnoho viac smart produktov – od el. zubných kefiek cez kamery až po el. kolobežky.

Xiaomi Redmi 7

Pozreli sme sa na túto značku podrobnejšie a prinášame vám aj recenzie niekoľkých zaujímavých produktov z jej portfólia.

Najlepšie Xiaomi produkty

Moderné a minimalistické

Výrobky značky Xiaomi (mimochodom, vedeli ste, že sa to číta „Šaomi“?) spoznáte už na prvý pohľad podľa minimalistického dizajnu

Výrobca využíva pri väčšine modelov bielu alebo čiernu farbu a jednoduché línie s elegantnými, mierne zaoblenými krivkami, ktoré sa páčia snáď každému. Minimalizmus stelesňuje tiež minimum jednoduchých ovládacích prvkov a signalizačných kontroliek.

Prekvapivý pomer ceny a výkonu

Ak ste si mysleli, že čínske výrobky nemôžu byť kvalitné, Xiaomi zmení váš názor. Produkty v ich ponuke majú oproti známym značkám výrazne nižšie ceny. Zároveň však prekvapujú svojou kvalitou a najmä inovatívnymi funkciami

Xiaomi mi Robot Vacuum

Výrobca investuje enormné množstvo peňazí do vývoja a aj pre už existujúce modely pravidelne vydáva aktualizácie softvéru, ktoré opravujú chyby a pridávajú nové funkcie.

Jednoznačnou konkurenčnou výhodou značky Xiaomi je teda vynikajúci pomer ceny a výkonu produktov, o čom svedčia aj stovky pozitívnych recenzií.

Drobnou nevýhodou je, že pri niektorých modeloch nevyužijete na území Slovenska všetky funkcie. Niektoré z nich sú totiž viazané na územie Číny – samozrejme, závisí to od konkrétneho modelu.

Obľúbené výrobky značky Xiaomi

Hodnotenie článku:
(81.4%)

Pulbikované dňa: 28.11.2019

Autor
Michal Toma

Michal Toma

Som technik telom i dušou. Odmalička ma bavilo rozoberať a skladať rôzne prístroje a zisťovať, ako fungujú. Podobne dokážem rozobrať na súčiastky aj informácie a vyrobiť z nich ucelený text, ktorý vám pomôže zorientovať sa v naoko zložitom svete techniky, či v iných oblastiach života. Vo voľnom čase píšem blog o pive, ktorý je malým oknom do sveta stoviek chutí, vôní a zážitkov, aké nám pivo ponúka.


Pridať komentár