Topshop, Wellneo, Dormeo, Delimano, Rovus – recenzie a skúsenosti

Už na prvé počutie je pre mnohých Top Shop známou firmou. Ide o renomovanú značku, ktorú preslávila predovšetkým televízia a množstvo jedinečných produktov. Produkty značky Top Shop sa postupom času dostali medzi elitu. Top Shop združuje množstvo svetových značiek, ako Dormeo, Delimano, Walkmaxx alebo Rovus, ktoré patria medzi najlepšie na trhu. Je Topshop skutočne overenou kvalitou?

Top Shop

Značka patrí pod dnes už svetovú firmu Studio Moderna s koreňmi v Slovinsku. Dnes firma pôsobí v 21 európskych krajinách, ponúka 390 značiek a svoje produkty propaguje na viac ako 360 televíznych staniciach. Aj toto svetové renomé malo za následok vznik značky známej ako Top Shop (1996).

Nielen televízia

Práve značka Top Shop je, pravdepodobne, mnohým spotrebiteľom známa predovšetkým vďaka televíznej propagácii a reklame. Prvými reklamnými spotmi si Top Shop vyslúžil veľké množstvo pozitívnych ohlasov. Dá sa povedať, že išlo o priekopnícku firmu v oblasti teleshopingu.

Od tej doby sa Top Shop stal inovatívnou značkou, ktorá sa zaoberá ponukou produktov, ktoré spotrebiteľom môžu život reálne uľahčiť a zvýšiť ich komfort. Dnes Top Shop nie je iba teleshopingovým predajcom. Disponuje kamennými predajňami či e-shopmi, vďaka ktorým dostanete želaný produkt až k vašim dverám.

Top Shop TV ponuka

Len na území Slovenska Top Shop disponuje 23 kamennými predajňami, kde si môžete kvalitu propagovaných produktov otestovať a tovar odniesť priamo z predajne domov. Značka ponúka viac ako 1 000 rôznych výrobkov a patrí jej piate miesto na svete v segmente multikanálového predaja.

Svetoznáme značky

Top Shop patrí k bezpodmienečne najúspešnejším predajcom na európskom trhu. Na Slovensku si svojich zákazníkov našiel predovšetkým vďaka produktom s vysokou kvalitou a za priaznivé ceny. Spoločnosť sa snaží naďalej ponuku značiek a svojich produktov rozširovať, aby pokryla, čo najväčšie množstvo oblastí ľudského života.

Na Slovensku je suverénne najznámejšou značkou Dormeo, ktorá ponúka vysokokvalitné matrace, vankúše, periny a iné doplnky. Pričom využíva hypoalergénne vlákna a snaží sa dosiahnuť čo najvyšší komfort. Druhou značkou, ktorú k nám Top Shop priniesol, sú kuchynské riady a doplnky značky Delimano. Praktický a trvácny kuchynský riad či moderné kuchynské spotrebiče.

Top Shop top ponuky obchodu

Medzi popredných výrobcov, ktorí sa starajú o náš životný štýl a naše zdravie, patria značky Wellneo či Walkmaxx. Čoraz viac sa do popredia dostáva aj výrobca domácich spotrebičov značky Rovus.

Všetky nezľavnené produkty a produkty bez darčeka si môžete v ✅ e-shope Rovus.sk nakúpiť lacnejšie. Pri platbe stačí zadať kód TOPTEST15 a získate zľavu 15 %.

Možnosti platby

Top Shop umožňuje v prípade online predaja všetky možné spôsoby platby. Platiť môžete v hotovosti pri prevzatí tovaru. Druhým variantom je platba kartou alebo prevodom. Platba kartou prebieha prostredníctvom platobnej brány 24.pay. Ďalšou možnosťou je platba cez PayPal účet.

Ak by bola suma tovaru nad váš finančný rozpočet, využiť môžete splátkový predaj. Suma tovaru však musí presiahnuť hranicu 100 eur. Priemerná dĺžka vybavenia nákupu na splátky je 2-3 týždne.

Ak ste s objednaným tovarom nespokojní, máte možnosť využiť záruku vrátenia plnej sumy peňazí do 14 dní od jeho spätného doručenia.

Top Shop možnosti platby

V ✅ e-shope Delimano.sk môžete teraz nakupovať o niečo lacnejšie. Pri nákupe stačí zadať kód TOPTEST15 a na všetky nezľavnené produkty a produkty bez darčeka získate zľavu 15 %.

Dodacie podmienky

Spoločnosť Top Shop umožňuje v prípade objednávky cez e-shop možnosť doručenia kuriérskou spoločnosťou. V závislosti od dostupnosti tovaru Top Shop garantuje doručenie do 3-5 pracovných dní. Najneskôr do 30 dní od odoslania objednávky.

Balíky do hmotnosti 40 kg doručujú bežným zákazníkom za cenu prepravného 4,59 eur. Ak objednaný tovar presahuje hmotnosť 40 kg, suma za prepravné je 19,99 eur. Ak ste členom Clubu 5*, pri objednávke do 50 eur je suma za doručenie 3,99 eur a ak je hodnota nákupu viac ako 50 eur, za prepravné zaplatíte iba 1,99 eur. Zľavy platia aj pri tovare nad 40 kg.

Členstvo Club 5* je spoplatnené a okrem zvýhodneného poštovného obsahuje aj množstvo zliav, výhodnejšie ceny a takisto pri registrácii obdržíte darček. Členstvo na jeden rok stojí 26,99 eur, v prípade okamžitého členstva po dobu dvoch rokov zaplatíte 39,99 eur a dostanete aj špeciálnu kupónovú knižku.

Nakúpte Wellneo produkty o niečo výhodnejšie. Pri platbe v ✅ e-shope Wellneo.sk zadajte kód TOPTEST15 a na všetky nezľavnené produkty a produkty bez darčeka získate zľavu 15 %.

Spokojnosť zákazníkov

Ako to býva vo väčšine prípadov, vždy sa nájde zákazník formátu A aj B. V prípade Top Shopu je však drvivá väčšina zákazníkov tá spokojnejšia. Portál Heureka uvádza, že až 88 percent zákazníkov je so službami a produktmi značky Top Shop spokojných. Vzhľadom na vysoké množstvo objednávok, ide o skutočne vysoké číslo.

Top Shop recenzie obchodu

Najviac zákazníci oceňujú rýchlosť doručenia, pohodlný nákup a komunikáciu predajcu. Rovnako tak sú spokojní s kvalitou tovaru a jeho spoľahlivosťou. V prípade nutnosti reklamácie či problémov s tovarom je predajca ochotný situáciu riešiť promptne a urobiť všetko pre spokojnosť zákazníka.

Pri negatívnych ohlasoch sa možno stretnúť s problémovým dodaním. Často však ide o problémy doručovateľskej spoločnosti alebo nesprávne údaje o naskladnení tovaru, čím sa čakacia doba doručenia tovaru môže rapídne predĺžiť. Druhou negatívnou skúsenosťou môžu byť menej presné informácie pri charakteristike a parametroch produktov.

Najlepšie produkty predajcu Top Shop

Hodnotenie článku:
(80.6%)

Pulbikované dňa: 18.09.2019

Autor
Denis Ruščák

Denis Ruščák

Večný študent! Veď predsa o tom život je. Permanentné nadobúdanie nových poznatkov, informácií a skúšanie všetkého čo je nové. Každý okamih bežného dňa, zlý či dobrý, vám do života môže priniesť niečo nové a urobiť deň výnimočným. Neustále na sebe pracovať a posúvať sa vpred je mojim životným mottom a motiváciou. To platí aj pri písaní. Písanie je mojim hobby, do ktorého dávam kúsok seba. Písanie na rôzne témy od zaujímavostí, faktov, trendov, marketingových textov, SEO článkov až po spravodajstvo. Čaro slova a písma je neobmedzené a okrem emócie ponúka aj bezhraničné vedomosti. Každým článkom sa preto snažím obohatiť ako seba, tak i samotného čitateľa, ktorému ponúkam jedinečný a osobitý obsah.


Pridať komentár