Najlepšie hry na Xbox One – pre deti, pre dvoch, akčné, RPG

Xbox je konzola, vďaka ktorej sa zabavia deti i dospelí. Poskytuje vytúžený oddych, dobrodružstvo a zábavu v jednom. Hier na Xbox pre rôzne vekové kategórie je viac než dosť, ako si z nich potom vybrať?

Najlepšie hry na Xbox

Aby sme vám to trochu uľahčili, spravili sme pre vás zoznamy najlepších detských hier, RPG hier, športových hier, pretekárskych a akčných hieri adventúr na Xbox. Dohrania!

Najlepšie detské hry na Xbox

Hra je pre deti prirodzenou formou trávenia času. Xbox je skvelým spôsobom, ako sa priučiť niečomu novému, a pritom sa na pár chvíľ zabaviť. Tieto hry by vám v tom mohli pomôcť.

Najlepšie RPG hry na Xbox

Pre tých, ktorí obľubujú RPG hry, sme vybrali niekoľko titulov, s ktorými sa prenesú do obdobia feudálneho Japonska, postapokalyptického prostredia či do fantasy sveta zaklínača Geralta.

Najlepšie športové hry na Xbox

K najobľúbenejším Xbox hrám sa radia aj tie so športovou tematikou. Futbal, hokej, ale napr, aj basketbal či MMA si mžete dopriať v pohodlí svojej obývačky.

Najlepšie pretekárske hry na Xbox

Rýchle autá fascinujú väčšinu dospelých, nie každému je však dopriate také auto vlastniť, resp. si s ním užiť zábavu v podobe pretekov. Skúste si zahrať napr. Forza Motorsport 7 alebo Dirt Rally 2.0 a zažijete adrenalín na trati.

Najlepšie akčné hry na Xbox

Preteky ani športové hry nie sú pre vás? Čo tak skúsiť trochu akcie? grand Theft Ato, Overwatch, ale napr. aj Doom vás chytia za srdce.

Najlepšie adventúry na Xbox

Na záver to najlepšie, teda aspoň pre niekoho. Adventúry, v ktorých spoznáte rôzne zaujímavé svety a prenesiete sa do starovekého Grécka či na divoký západ, vám ponúknu množstvo akcie. Či už si vyberiete Shadow of the Tomb Raider alebo Minecraft, o zábavu budete mať postarané.

Staršie hry, ktoré sa už nepredávajú

Hodnotenie článku:
(81.8%)

Pulbikované dňa: 16.12.2019


Komentáre

02/11/2020 19:29
janko juhaji

crash bandicoot nie je liska ale bendicut.

Pridať komentár