Hecht 146 BTS

Hecht 146 BTS krovinorez

Praktický motorový krovinorez HECHT 146 BTS s vyžínacou hlavou a kovovým kotúčom. Stroj je poháňaný 2-taktným benzínovým motorom so zdvihovým objemom 43 cm3. Pohodlný ramenný...

od 125.99 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Praktický motorový krovinorez HECHT 146 BTS s vyžínacou hlavou a kovovým kotúčom. Stroj je poháňaný 2-taktným benzínovým motorom so zdvihovým objemom 43 cm3. Pohodlný ramenný popruh.

Všeobecné vlastnosti

  • Vďaka kvalitnému uhlovému prevodu je výkon bezpečne a spoľahlivo prenášaný na žacie ústrojenstvo. Pre ľahšie štartovanie za studena je motor vybavený primerom (dávkovacou paliva do karburátora) a sytičom.
  • Záber kosenia je 25,5/ 44 cm podľa použitého nástroja – stroj je vybavený kvalitným trojramenným kovovým kotúčom a dvoch – vyžínacou poloautomatickou hlavou s odrezávačom struny – ak je struna opotrebovaná, stačí roztočenie strunovou hlavou poklepať o zem a struna sa automaticky predĺži. Odrezávač ju potom automaticky upraví na potrebnú dĺžku. Počas kosenia teda nemusíte neustále ručne strunu predlžovať.
  • Pre pohodlné a bezpečné držanie pri práci sú madlá rukoväte krovinorezu HECHT 146 BTS ergonomicky tvarované a opatrená protišmykovou vrstvou, spínač plynu je tiež vybavený poistkou. Celá rukoväť sa dá nastaviť do optimálneho uhla podľa postavy užívateľa. Vďaka nízkej hmotnosti len 5,3 kg a nastaviteľnému ramennému popruhu pre zavesenie je práca s krovinorezom príjemná a zbytočne nevysiluje.
  • Pre lepšie skladovanie a transport je stroj vybavený ľahko deliteľnú hriadeľov, vďaka ktorej ho možno v rýchlosti zložiť na polovicu.
  • Súčasťou balenia je aj drobné náradie pre výmenu kovového kotúča a strunovej hlavy.

Technické parametre

  • Motor: Benzínový, 2 – taktný
  • Obsah: 43 cm3
  • Pracovný záber: 44 cm
  • Váha: 7 kg
  • Balenie: 1070×315×285 mm
favorite Pridali sme nové recenzie na krovinorezy a redakčný výber najlepšie krovinorezy

Parametre

Zariadenie Krovinorez  
Druh pohonu Motorový  
Objem 43 cm3  
Výkon motoru 1,45/2 kW/HP  
Hmotnosť 7 kg  
Popis Praktický krovinorez Hecht 146 BTS s 2 - taktným motorom s obsahom 43 cm a výkonom 2 HP . Kvalitný uhlový prevod výkon bezpečne a spoľahlivo prenáša na oceľový žací list alebo strunovú hlavu . Vďaka deliteľnej hriadeli je stroj skladný a ľahko sa dá prepravovať aj v osobnom automobile .

Doporučený motorový olej: Castrol Garden 2T
 

Vývoj ceny produktu Hecht 146 BTS

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Krovinorezy

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Fieldmann FZS 4003 B

Pridať komentár