Spartan Jumbo

Kolobežka Spartan Jumbo

Kolobežka Spartan Jumbo Skladacia hliníková kolobežka Spartan Jumbo určená pre deti i dospelých. Je vyrobená z odľahčeného a odolného hliníkového materiálu. Kolobežka...

od 38.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Kolobežka Spartan Jumbo

Skladacia hliníková kolobežka Spartan Jumbo určená pre deti i dospelých. Je vyrobená z odľahčeného a odolného hliníkového materiálu. Kolobežka Spartan Jumbo spĺňa najvyšší štandard prevedenia bezpečnosti, vlastní certifikáty podliehajúce najprísnejším európskym normám EN-71 nemeckej skúšobne TÜV-GS.

Technický popis:

  • ľahčený hliníkový rám 
  • nastaviteľná výška riadítok 
  • ľahké skladanie 
  • nášľapná zadná brzda 
  • nastaviteľná výška riadidiel: 78-98 cm
  • dĺžka nášlapnej plochy: 32cm
  • ložiská: ABEC 5 CARBON 
  • kolieska: odpružené PU 200 mm 
  • hmotnosť: 3,5 kg
  • nosnosť: 100 kg
 

Obchody, kde kúpite online:

Parametre

Typ koliesok PU
Rám Hliníkový
Brzdy Nášlapná
Maximálna nosnosť (kg) 100 kg
Veľkosť koliesok 200 mm
Hmotnosť (kg) 3.50 kg
Nastaviteľná výška riadítok áno
Výška riadítok 78-98 cm

Vývoj ceny produktu Spartan Jumbo

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Kolobežky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

17/09/2018 16:04
Dana
Hodnotenie

Kolobežku Spartan Jumbo 2 používam viac než dva roky na každodennú cestu do práce v lete i v zime. Je to skvelé, rýchle približovadlo, i keď jazdiť po bratislavských chodníkoch je na mnohých miestach utrpenie - tvrdé kolieska kolobežky neprejdú cez početné diery a praskliny, takže často zoskakujem a kolobežku prenášam. V čom však chcem budúcich užívateľov varovať, to je krátka životnosť brzdy. Už po roku sa na nej prejavilo značné opotrebovanie, po dvoch rokoch používania je v nej obrovská diera a nikde nie je možné zohnať náhradný diel. Predávajúci odmietol reklamáciu uznať, chýbala akákoľvek ochota čo i len pomôcť brzdu zohnať, a ani servisy ju nemajú. Kolobežka je stále v poriadku, no jazdiť musím tak, aby som brzdu používala čo najmenej. Jej obmedzená funkčnosť pred pár dňami (okrem iných nepriaznivých okolností) prispela k môjmu pádu a úrazu.

thumb_up

jednoduchá, šikovná
spratná (zložená sa zmestí aj do malého bytu)
elegantná
dostatočná výška riadidiel pre stredne vysokého človeka

thumb_down

krátka životnosť brzdy a nemožnosť zohnať náhradnú
po dlhšom používaní vydáva hlasné zvuky (vŕzganie, pišťanie) - aspoň nemusím používať zvonček, obvykle ma ostatní chodci počujú :-)

Pridať komentár