Strend Pro BBQ Valencia plynový gril – recenzia, skúsenosti

Dobrý pomer ceny a výkonu
Tri horáky a veľká plocha
Jednoduché používanie
Ľahká údržba po použití
Integrované kolieska pre prenos

Hodnotenie:
(80.4%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Plynový gril Strend Pro BBQ Valencia poteší nízkou obstarávacou cenou a tromi horákmi. Celkový tepelný výkon je 9,9 kW a k výhodám patrí aj bočná odkladacia plocha či integrovaný teplomer. Použité materiály sú tenké, čo môže mať vplyv na životnosť grilu. Jeho používanie je však jednoduché a na občasné domáce použitie postačí. Plynová fľaša, ktorá sa ku grilu pripája, nie je súčasťou balenia. Gril sa môže používať iba vonku.

Parametre: typ grilu: plynový; typ plynu: bután (G30), propán (G31) a ich kombinácia; celkový tepelný výkon: 9,9 kW; prietok: 720 g/h; zapaľovanie: piezoelektrické; odkladacia plocha: áno; pojazdný: áno; materiál horáka: oceľ; grilovací rošt: smalt; postranný horák: áno; rozmery grilu: 100 x 97 x 60 cm (v x š x h); hmotnosť: 17,5 kg

Gril Strend Pro BBQ Valencia ponúka dostatočný výkon aj plochu na grilovanie pre celú rodinku. K jeho výhodám patrí dobrá cena či jednoduchosť používania. Sklamú horšie materiály či nutnosť dokúpiť si plynovú fľašu a ďalšie doplnky. Používanie je možné len vonku, preto sa hodí na letné obdobie.

Lacný plynový gril Strend Pro BBQ Valencia nájdete v ✅ e-shope Mall.sk.

Tri horáky

Tento plynový gril je vhodný pre menšie rodiny. Má dva horáky, ktoré sú pod vrchným kovovým krytom a na boku sa nachádza ešte jeden horák. Bočný horák sa dá používať aj na nenáročné samostatné varenie. Páči sa nám, že na vrchnom kryte je umiestnený teplomer z nehrdzavejúcej ocele, vďaka nemu sme mali prehľad o teplote pripravovaného jedla.

Jednoduchá manipulácia

S grilom sa manipuluje pohodlne. Jeho údržba po použití je tiež jednoduchá. Varná mriežka je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, vďaka čomu sa ľahko čistí. Pre to, aby sme mohli gril používať, bolo nutné pripojiť k nemu štandardnú plynovú fľašu s hmotnosťou náplne do 11 kg. Odporúčame po umiestnení plynovej fľaše pripojenie skontrolovať . Po jej zapojení už len stačí otočiť gombíkom pre horák, ktorý chcete rozohriať. Plynová fľaša nie je súčasťou dodávky.

Strend Pro BBQ Valencia recenzia

Tenké materiály

Hmotnosť grilu 17,5 kg je prijateľná, o prenos sa starajú kolieska, ktoré sú integrované na spodnej strane. Rozmery sú dostatočné pre prípravu jedla pre celú rodinku. Gril sa umiestňuje výhrade vonku. Jeho používanie je preto ideálne počas pekného počasia. Potešil nás odkladací priestor, kde sme si mohli odkladať náradie potrebné pri grilovaní. Použité materiály sú však o niečo tenšie, ale kvalita zodpovedá obstarávacej cene.

Skúsenosti a recenzie

Používatelia ocenili veľkosť grilu a dobrú cenu. Ako uviedli, kvalita zodpovedá cene a gril je vhodný pre menšie rodiny. Niektorí podotkli, že je nutné dokúpiť si reguláciu, ktorá nie je súčasťou balenia a bombu, hadicu a tiež napojenie na horák. S názorom na tento produkt sa podelila len hŕstka ľudí. Tí, ktorí vyjadrili svoj názor, však boli spokojní. Na žiadne zásadné negatíva sme nenatrafili. Jednému spotrebiteľovi sa zdal použitý materiál tenký a uviedol tiež, že elektrická iskra nefunguje vždy. Napriek spomenutým negatívam bol aj tento používateľ s grilom spokojný.

Recenzie a skúsenosti s plynovým grilom Strend Pro BBQ Valencia

Pozitíva

Dobrý pomer ceny a výkonu
Tri horáky a veľká plocha
Jednoduché používanie
Ľahká údržba po použití
Integrované kolieska pre prenos

Negatíva

Použité tenšie materiály


Autor recenzie: Lucia Bihuncová
Dátum publikovania: 23.11.2022
Najlepšie grily 2023 – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Najlepšie grily 2023 – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Chceli by ste nový elektrický, plynový alebo gril na uhlie, ale neviete si vybrať z veľkého množstva produktov na našom trhu? Ani sa vám nečudujeme. Vyberať je naozaj z čoho a každý predajca sa snaží predať presne to, čo potrebuje. Ako sa ale zorientovať a vybrať správne? Skúste to s nami. Pripravili sme pre vás tabuľku najlepších elektrických grilov, ktoré sú momentálne k... Prečítať článok

Ako vyčistiť pripálený plynový, elektrický a gril na uhlie, triky na čistenie roštu na gril

Ako vyčistiť pripálený plynový, elektrický a gril na uhlie, triky na čistenie roštu na gril

S letom prichádza aj obdobie posedení na záhrade a grilovania. Po horúcom dni dobre padne vymeniť sporák v rozhorúčenej kuchyni za gril na terase. Lenže grilovanie nie je len o všetkých šťavnatých dobrotách, ktoré si pripravíte, ale aj o následnom čistení a údržbe grilu. Keďže nejde o práve... Prečítať článok


Pridať komentár