Whirlpool W1114 ohrevná zásuvka – recenzia, skúsenosti

Prijateľná cena
Široké teplotné rozmedzie
Vysoká nosnosť
Nízka spotreba
Povrchová úprava proti odtlačkom prstov

Hodnotenie:
(80.4%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

ohrevnej zásuvke Whirlpool W Collection s objemom 20 l a rozmermi 13 x 59,4 x 56,2 cm je možné ohrievať 6 súprav riadu naraz, a ak sa ju rozhodnete využiť na ohrievanie jedla, tak ju môžete naložiť až do hmotnosti 25 kg. Ohrevná zásuvka Whirlpool má spotrebu 450 W, teplotu si na nej môžete nastaviť už od 30 až do 85 °C a jej povrch je ošetrený špeciálnou úpravou, vďaka ktorej na ňom neostanú odtlačky prstov.

Technické parametre: objem = 20 l, max. zaťaženie = 25 kg, teplota min./max. = 30 – 85 °C, rozmery = 13 x 59,4 x 56,2 cm, hmotnosť = 13,5 kg, príkon = 450 W

Ohrevnú zásuvku Whirlpool W1114 si môžete pohodlne zakúpiť na ✅  webe Heureka.sk.

Praktická zásuvka so všestranným využitím

Ohrevná zásuvka Whirlpool W Collection W1114 s rozmermi 13 x 59,4 x 56,2 cm a objemom 20 l je veľmi kompaktný kuchynský spotrebič, ktorý využijete na mnoho spôsobov. Aj napriek menším rozmerom má nadpriemernú nosnosť, až 25 kg, čo znamená, že ju môžete naložiť poriadnymi porciami jedla. Pri ohrievaní prázdneho riadu sa do nej zmestí približne 6 súprav riadu, čo je asi 20 tanierov alebo 50 až 60 šálok na espresso.

Ohrevná zásuvka Whirlpool W1114 recenzia

Z hľadiska využitia je to taktiež veľmi pozitívne. Predhrievanie riadu (šálky, taniere, poháre atď.) – to je iba začiatok. Zásuvka Whirlpool je vhodná aj na ohrievanie jedla tesne pred jeho konzumáciou, udržiavanie teploty pokrmov, ktoré navaríte a chcete jesť až neskôr, a vďaka najnižšej možnej teplote, ktorú si na nej môžete nastaviť (30 °C), je ideálna aj na kysnutie cesta či rozmrazovanie potravín.

Najvyššia možná teplota, na ktorú sa dokáže tento model nahriať, je až 85 °C. Čo presne to znamená? Že ho využijete aj pri pomalom varení, ktoré si pomaličky nachádza cestu aj do našich slovenských kuchýň.

Ekonomická voľba od Whirlpool

Ohrevná zásuvka Whirlpool W1114 patrí do skupiny tých elektrospotrebičov, ktorých prevádzka žiadnym zásadným spôsobom nezasiahne do vášho rozpočtu. Má príkon 450 W, takže ak ju nebudete používať 24 hodín denne 7 dní v týždni, jej spotreba elektriny nebude vôbec vysoká.

Rozmery ohrevnej zásuvky Whirlpool W1114

Rovnako ekonomická je taktiež jej obstarávacia cena, ktorá nedosahuje ani 300 eur. Áno, 300 eur určite nie je málo, v porovnaní s podobnými modelmi je však tento od Whirlpool naozaj o niečo lacnejší. Nízka cena sa, bohužiaľ, nezaobišla bez obetí. Táto ohrevná zásuvka nie je vybavená časovačom, čo pokladáme za celkom podstatné mínus.

Zladené do posledného detailu

Názov tejto ohrevnej zásuvky, teda Whirlpool W Collection W1114, nie je náhodný. Ide o spotrebič z radu W11, do ktorého patria napríklad mikrovlnné aj teplovzdušné rúry, kávovary, varné dosky či digestory. Takže, ak si potrpíte na dizajn, určite si prídete na svoje.

Za spomenutie stojí aj vzhľad samotnej ohrevnej zásuvky. Je vyhotovená v čiernej farbe a čo je fakt super, jej povrchová úprava zabraňuje tomu, aby na nej ostávali odtlačky prstov či iné šmuhy. Podobne ako pri iných modeloch sa ani na tomto nenachádza rukoväť, čo mu na estetike len a len pridáva.

Pozitíva

Prijateľná cena
Široké teplotné rozmedzie
Vysoká nosnosť
Nízka spotreba
Povrchová úprava proti odtlačkom prstov

Negatíva

Bez časovača
Trochu menší objem


Autor recenzie: Viktória Hartmannová
Dátum publikovania: 26.01.2021
Najlepšie ohrevné zásuvky 2022 – recenzie, test, porovnanie

Najlepšie ohrevné zásuvky 2022 – recenzie, test, porovnanie

„Varenie je môj život!“ Ak je táto veta aj vaším životným mottom, určite premýšľate nad tým, ako zdokonaliť vybavenie vašej domácej „profi“ kuchyne. Máme pre vás jeden super tip, ktorým je ohrevná zásuvka. Funkcie týchto spotrebičov sa môžu javiť ako taký zbytočný luxus. Áno, nebudeme vám klamať, ohrevné zásuvky nie sú nevyhnutnosťou, avšak ani zbytočnosťou. Fungujú na princípe... Prečítať článok


Pridať komentár