ProfiCare PC-PR 3025 vákuový čistič pórov – recenzia, skúsenosti

Regulácia výkonu
Kompaktné rozmery
Overená značka
Nabíjateľný akumulátor

Hodnotenie:
(70.2%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Vákuový čistič pleti ProfiCare PC-PR 3025 patrí do série výrobkov značky ProfiCare, ktorá sa špecializuje na zariadenia v oblasť starostlivosti o pleť a hygienu ľudského tela. Prístroj ponúka 5 úrovní regulácie výkonu vákua. Poháňaný je pomocou nabíjateľného Li-ion akumulátora.

K dispozícii sú 4 vymeniteľné nadstavce. Prístroj má veľmi kompaktné rozmery a ľahko sa udržiava. Určený je predovšetkým na odstraňovanie čiernych bodiek, veľkých a čerstvých pórov. Zároveň pleť regeneruje, udržiava pevnejšiu a hladšiu.

Vákuový čistič pórov ProfiCare PC-PR 3025 si môžete pohodlne zakúpiť na ✅  webe Heureka.sk.

Vyššia cena, rovnaká ponuka

V tomto prípade je cena na úrovni 30 eur. Konkurencia ponúka prístroje za nižšiu cenu a s rovnakými parametrami. ProfiCare je však značka, ktorá si to môže dovoliť, pretože si získala vysokú dôveru u zákazníkov. Regulácia výkonu intenzity vákua v 5 úrovniach je preto samozrejmosťou.

ProfiCare PC-PR 3025 recenzia

Nechýbajú ani nadstavce, konkrétne sú 4 a líšia sa tvarom jednotlivých otvorov. V návode máte jasne popísané, ktorý nadstavec je na aký typ znečistenia. Vákuový čistič je vhodný na celú oblasť tváre, no zároveň ho môžete použiť aj na krk alebo dekolt. Prístroj je nabíjateľný za pomoci USB konektora. Dobu nabitia výrobca neuvádza, no nami odhadovaný čas je približne 80 – 90 min.

Kľúčové vlastnosti

Čistiaca súprava ProfiCare PC-PR 3025 je určená pre starostlivosť o pleť. A ako to zvláda? Prezradíme vám, že budete určite spokojní. Samozrejme, nečakajte, že odolné čierne bodky prístroj odstráni okamžite, dokonca niekedy možno zlyhá, ale na hĺbkové čistenie tieto prístroje určené nie sú.

Vákuový čistič pórov ProfiCare PC-PR 3025

Výmenou nadstavcov docielite lepší prístup na isté miesta, ale takisto dokážete lepšie lokálne odstrániť akné, vyrážky, čierne bodky alebo odumretú pokožku. Zároveň môžete vákuový čistič použiť aj na masáž tváre. Ako však býva zvykom, pred použitím tvár naparte alebo opláchnite pod teplou vodou. Následne naneste pleťové mlieko alebo hydratačný krém pre lepší sklz prístroja. Prístroj sa ľahko ovláda a takisto sa dobre drží v rukách.

Bez podráždenia a bolesti

Určite to poznáte, kozmetička vašu pleť niekedy nešetrí a poriadne pritlačí. Veď tak to má byť. Vďaka vákuovej technológii sa nemusíte báť žiadnych raniek, poškriabania alebo bolesti. Mierne začervenanie, ktoré okamžite zmizne, sa môže objaviť len ak necháte prístroj dlhšie na jednom mieste.

ProfiCare PC-PR 3025 nadstavce

Po použití vám odporúčame takisto aplikovať hydratačný krém. Odstraňovanie je veľmi hygienické, pretože vaše ruky neprichádzajú do kontaktu s pokožkou, čím sa znižuje riziko možného vzniku zápalov.

Záverečné hodnotenie

ProfiCare PC-PR 3025 je veľmi sympatickým vákuovým čističom pleti, ktorý sa jednoducho používa. Ponúkne dostatočný výkon, ktorý možno regulovať. Výdrž batérie by mohla byť dlhšia. Odstraňovanie nečistôt je rýchle a takisto údržba je nenáročná. Nemusíte sa báť žiadneho začervenania.

Vákuový čistič pórov ProfiCare PC-PR 3025 recenzia

Prístroj je veľmi kompaktný a dobre sa s ním pracuje. Vymeniteľné nadstavce sú 4 a ich použitie je podrobne popísané v návode. Vhodný je pre mužov i ženy, pre každý typ pokožky. Menším mínusom, ktorý môže zavážiť, je vyššia cena. Na druhej strane, cenový rozdiel nie je až taký veľký, pričom značka ProfiCare je na trhu overenou kvalitou.

Pozitíva

Regulácia výkonu
Kompaktné rozmery
Overená značka
Nabíjateľný akumulátor

Negatíva

Vyššia cena


Autor recenzie: Bc. Denis Ruščák
Dátum publikovania: 27.11.2019
Najlepšie vákuové čističe pórov 2022 – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Najlepšie vákuové čističe pórov 2022 – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Rád o starostlivosť o pleť nájdete na internete naozaj mnoho. Mnohé z odporúčaní sú pravdivé, iné dokážu skôr uškodiť, ďalšie sú zasa neúčinné. Vždy sa dopočujete o rôznych kozmetických prípravkoch, maskách, peelingoch, no len málo sa hovorí o vákuových čističoch pórov. Ako fungujú? Sú skutočne efektívne? Ako ich správne používať? Na ženy sa z každej strany sypú  tipy, triky a... Prečítať článok


Pridať komentár