Philips Series 3000 NT3160/10 zastrihávač nosných chĺpkov – recenzia, skúsenosti

Pomer výkon/cena
Strojček 3v1
Vodoodolný
2 nadstavce

Hodnotenie:
(79.6%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Zastrihávač chĺpkov Philips zo série 3000 vás bezbolestne zbaví chĺpkov v nose, ušiach a postará sa i o vaše obočie. Vďaka technológii ProtecTube (čepele sú chránené jemnou fóliou) a dvojici ostrých čepelí sa chĺpkov zbavíte rýchlo a bezbolestne. Zastrihávač je napájaný AA batériou. V balení nájdete praktické puzdro s 2 hrebeňmi na úpravu obočia (3 a 5 mm) a ochranný kryt čepele. Strojček je vodotesný, čo uľahčuje jeho čistenie.

Zastrihávač chĺpkov, ktorý neťahá a rýchlo a bezpečne vás zbaví chĺpkov v nose, ušiach a funguje i na obočie? Philips Series 3000 NT3160/10 bude pre vás to pravé. Vyskúšali sme ho a zisťovali sme aj to, ako sú s ním spokojní ostatní používatelia. Oplatí sa doň investovať?

Zastrihávač nosných chĺpkov Philips Series 3000 NT3160/10 si môžete pohodlne zakúpiť na ✅  webe Heureka.sk.

Zastrihávač 3v1

Prvým plusom tohto zastrihávača je možnosť ho použiť nielen na strihanie chĺpkov v nose, ale aj v ušiach a dobre poslúži i na úpravu obočia. Vďaka 2 hrebeňom na úpravu obočia si môžete obrvy zastrihnúť na dĺžku 3 a 5 mm.

Philips Series 3000 NT3160/10 recenzia

Technológia ProtecTube

Philips Series 3000 NT3160/10 je typ zastrihávača s fóliovanou hlavicou. To značí, že nerezové oceľové čepele so zaguľatenými špičkami sú chránené tenkou fóliou. Zastrihávanie je bezbolestné, nedochádza k škriabaniu, páleniu ani ťahaniu a strojček nedráždi pokožku. Zastrihávanie je šetrné, hoci musíme trimmeru vytknúť, že ho treba použiť naviackrát. Ak sa chcete zbaviť chĺpkov v nose či ušiach, budete musieť prechádzať jedným miestom niekoľkokrát.

Jednoduchý dizajn

Zastrihávač Philips je malý a kompaktný, v ruke sa drží veľmi pohodlne. Mäkká pogumovaná rukoväť umožňuje jeho výborné uchopenie aj namokro. Keďže je strojček 100 % vodoodolný, nemusíte sa obávať, že sa vo vode poškodí. Dá sa používať aj v sprche.

Zastrihávač nosných chĺpkov Philips Series 3000 NT3160/10

Jednoduché použitie

Zapnutie/vypnutie zariadenia je nekomplikované – otočením stačí presunúť kryt priečinka na batériu z polohy vypnuté do polohy zapnuté. Trochu nám prekážalo, že sa nedá zapnúť jednou rukou. Zastrihávaciu hlavu treba zasunúť do jednej z nosných dierok (ucha) a pomaly otáčať zastrihávaciu hlavu. Pri použití treba dať pozor, hlavicu nezasúvajte viac než 0,5 cm do nosnej dierky/vonkajšieho zvukového kanálika. Šírka záberu zastrihávača chĺpkov je 21 mm, čo je dostatočné na komfortné zastrihávanie.

Bezproblémové čistenie

Strojček je vďaka použitým materiálom veľmi odolný. Oceľové čepele netreba olejovať. Na čistenie stačí použiť teplú vodu. Zastrihávaciu hlavicu opláchnite pod tečúcou vodou, následne strojček zapnite a opláchnite ešte raz, aby ste odstránili prípadné zvyšky chĺpkov. Najúčinnejším spôsobom čistenia je ponoriť zastrihávací nadstavec zariadenia na cca 2 minúty do pohára s teplou vodou a potom ho zapnúť.

Čistenie zastrihávača nosných chĺpkov Philips Series 3000 NT3160/10

Príslušenstvo

Súčasťou balenia je praktické puzdro s AA batériou, 2 hrebeňmi na úpravu obočia a ochranný kryt čepele. Puzdro je mäkké, látkové, vhodné je predovšetkým na cestovanie. Prístroj si môžete vďaka nemu nosiť všade so sebou.

Skúsenosti a recenzie

Zastrihávač nosných chĺpkov Philips Series 3000 NT3160/10 je medzi používateľmi veľmi obľúbený. Páči sa im dizajn, cena, jednoduché použitie i čistenie. Oceňujú bezbolestné zbavovanie sa chĺpkov i možnosť použiť strojček na chĺpky v nose a na obočie. Ako menšie mínus vnímajú nutnosť prechádzať zastrihávané miesta niekoľkokrát a komplikované spúšťanie.

Recenzie a skúsenosti so zastrihávačom nosných chĺpkov Philips Series 3000 NT3160/10

Pozitíva

Pomer výkon/cena
Strojček 3v1
Vodoodolný
2 nadstavce

Negatíva

Nešikovné zapínanie
Miesto treba prechádzať niekoľkokrát


Autor recenzie: Bc. Denis Ruščák
Dátum publikovania: 27.11.2019
Najlepšie zastrihávače nosných chĺpkov 2024 – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Najlepšie zastrihávače nosných chĺpkov 2024 – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Chĺpky, či už v nose alebo v ušiach, predstavujú pre mnohých problém – sú jednoducho nevzhľadné a kazia celkový dojem. Hoci nepôsobia veľmi esteticky, v skutočnosti sú chĺpky v nose potrebné, predstavujú totiž akýsi filter na špinu, teda chránia citlivé miesta před prachom a znečisteniami, preto nie je vhodné sa ich zbaviť úplne . Zastrihávače chĺpkov sú výborným spôsobom, ako si s... Prečítať článok


Pridať komentár