Motorola MBP 482 detská elektronická pestúnka – recenzia, skúsenosti

Upozornenie prerušenia signálu
Mikrofón s vysokou citlivosťou
Infračervené nočné videnie
Šifrovaný prenos dát
Obojsmerná komunikácia
Uspávanky

Hodnotenie:
(78.4%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Detská pestúnka Motorola MBP 482 vám zaistí maximálnu kontrolu nad tým, čo sa deje v postieľke vášho bábätka. Je to digitálna pestúnka, ktorá poskytne obraz aj zvuk s dosahom na 300 metrov (v exteriéri). Aký dosah je v interiéri, výrobca neuvádza, avšak spravidla sa ráta na desiatky metrov. Dosah závisí aj od miesta, kde pestúnku používate, resp. od množstva prekážok v priestore. Poteší farebný displej a ďalšie prídavné funkcie.

Detskú elektronickú pestúnku Motorola MBP 482 si môžete pohodlne zakúpiť na ✅  webe Heureka.sk.

Ideálna do mesta

Elektronická opatrovateľka Motorola MBP 482 disponuje niekoľkými kanálmi, preto si nájde uplatnenie v mestách, kde môže prichádzať k nežiaducemu rušeniu signálu. Na prípadné prerušenie signálu vás pestúnka upozorní cez počuteľné znamenie. Detská jednotka sa napája cez sieť (230 V) a vďaka kvalitnému dizajnovému spracovaniu sa hodí do každého interiéru.

Motorola MBP 482 recenzia

Menší displej

Rodičov poteší, že okrem zvuku môžu svoje dieťa kontrolovať aj vizuálne. Prístroj disponuje mikrofónom s vysokou citlivosťou, farebným 2,4-palcovým displejom, infračerveným nočným videním či vizuálnym indikátorom úrovne zvuku. Displej je však menší, a preto svoje bábätko na ňom neuvidíte detailne. Za podobnú cenu viete zohnať pestúnku, ktorá má 5-palcový displej a vyššie rozlíšenie. Benefitom je infračervené nočné videnie, vďaka ktorému môžete svoje dieťa sledovať aj počas tmy.

Ovládanie hlasitosti aj uspávanky

Na prístroji môžete ovládať hlasitosť, poskytne vám aj diaľkovo ovládateľný zoom a zabezpečí šifrovaný prenos dát. Pestúnka neumožňuje obojsmernú komunikáciu, pomocou ktorej by ste sa prihovorili bábätku na diaľku. Bonusom je sledovanie teploty v miestnosti.

Sledovanie teploty v miestnosti pomocou detskej pestúnky Motorola MBP 482

Obsah balenia a cena

V balení nájdete detskú jednotku (kameru), rodičovskú jednotku (monitor), dobíjateľné batérie pre rodičovskú jednotku, 2 adaptéry a stručný návod na obsluhu. Pestúnku si môžete zaobstarať za sumu okolo 113 eur.

Skúsenosti a recenzie

Video pestúnka Motorola MBP 482 sa teší zo strany používateľov dobrým recenziám. Poteší obraz aj zvuk, vďaka čomu má rodič väčšiu kontrolu nad dieťaťom. Zákazníci, ktorú túto pestúnku používajú, ocenili dobrý dosah aj prenos zvuku. S negatívnym názorom na tento produkt sme sa nestretli. K jej nevýhodám však patrí vyššia obstarávacia cena, ako aj menší displej (2,4 palcov).

Recenzie a skúsenosti s detskou elektronickou pestúnkou Motorola MBP 482

Pozitíva

Upozornenie prerušenia signálu
Mikrofón s vysokou citlivosťou
Infračervené nočné videnie
Šifrovaný prenos dát
Obojsmerná komunikácia
Uspávanky

Negatíva

Menší displej
Vyššia cena


Autor recenzie: Lucia Bihuncová
Dátum publikovania: 16.09.2020
Najlepšie detské elektronické pestúnky 2023 – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Najlepšie detské elektronické pestúnky 2023 – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Rodičia malého bábätka majú neľahkú úlohu, keďže si dieťa vyžaduje množstvo starostlivosti a patričnej pozornosti. Strach o dieťa nastáva vtedy, keď nemôžu byť s ním v jednej izbe, a tak nevedia, ako sa bábätko cíti a čo sa s ním deje. V dnešnej dobe moderných technologických vymožeností je ideálnou voľbou elektronická opatrovateľka. Vďaka nej budete mať bábätko pod dohľadom a v prípade... Prečítať článok


Pridať komentár