Klarstein Bankett Slow Cooker pomalý hrniec – recenzia, skúsenosti

Priaznivá cena
Keramická nádoba dobre rozloží teplo

Hodnotenie:
(78.2%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Tento jednoduchý hrniec je vybavený 320 W ohrievacím telesom a keramickou vnútornou časťou. Tá pomáha rovnomerne rozložiť teplo, nemôžete ju však umývať v umývačke riadu. Teplotu môžete nastaviť iba v 3 stupňoch. Hrniec disponuje aj jednoduchým časovačom, škoda, že čas umožňuje nastaviť iba v 30-minútových intervaloch. Vďaka oválnemu tvaru a objemu až 6,5 l v ňom uvaríte až 8 porcií jedla a problém nebudete mať ani s väčšími kusmi mäsa alebo s hydinou vcelku.

Parametre: objem: 6,5 l; tvar: oválny; výkon: 320 W; ovládanie: digitálne s časovačom a displejom; funkcie: vyberateľná vnútorná časť, udržiavanie teploty; rozmery (d × š × v): 45,8 × 33,8 × 27,7 cm; hmotnosť: 5,2 kg

Pomalý hrniec je vhodný na prípravu polievok, duseného mäsa, omáčok, ryže, miešaných príloh, ale aj napr. na prípravu džemov. V domácnosti žiadného milovníka jedla sa nestratí a nezapadne prachom. Klarstein Bankett Slow Cooker vám pomôže pripraviť zdravé a chutné jedlo bez tuku. Prečo by ste nad jeho kúpou mali uvažovať?

Zaujal vás pomalý hrniec Klarstein Bankett Slow Cooker 6,5l? Nájdete ho na ✅  webe Heureka.sk.

Vsadili na keramiku

Pomalý hrniec od spoločnosti Klarstein sa môže pochváliť odnímateľným vnútorným hrncom z keramiky s čiernou glazúrou. Teplo sa rozkladá všade s rovnakou intenzitou, preto dochádza k rovnomernému ohrievaniu ingrediencií. Vonkajší hrniec s 320 W vyhrievacím telesom je vyrobený z nerezovej ocele s červeným práškovým lakovaním. Klarstein Bankett Slow Cooker dizajnovo na prvý pohľad určite zaujme.

Klarstein Bankett Slow Cooker recenzia

Pre veľkú rodinu

Objem hrnca je slušných 6,5 l, čo umožňuje prípravu chutných pokrmov až pre 8 ľudí. Pomalý hrniec je preto vhodný pre väčšie rodiny, prípadne pre milovníkov varenia, ktorí sa o svoje kulinárske dobroty radi delia s priateľmi. Hrniec je oválny, pokojne v ňom preto pripravíte aj hydinu vcelku.

3 teplotné stupne

Ovládanie pomalého hrnca je, ako aj u väčšiny konkurenčných modelov, jednoduché – pomocou tlačidiel na ovládacom paneli. Na výber máte z 3 stupňov teploty (vysoká, nízka a udržanie teploty), nastaviť môžete taktiež čas varenia. Časovač sa dá naprogramovať v 30-minutových krokoch od 0,5 do 12 hod. Štandardný čas varenia je 12 hod., po jeho uplynutí hrniec automaticky prejde k udržiavaniu tepla po dobu 6 hod.

Príprava jedla v pomalom hrnci Klarstein Bankett Slow Cooker

Skúsenosti a recenzie

Pomer cena/výkon je to, čo zaujalo používateľov na pomalom hrnci Klarstein Bankett Slow Cooker najviac. Objem, dizajn, keramická nádoba, jednoduché varenie sú ďalšie plusy tohto výrobku. Viacerým používateľom prekáža, že vyberateľná nádoba sa nedá používať na sporáku ani v rúre a nemožno ju čistiť v umývačke. Problémom je aj nepriliehajúca pokrievka, čo je však záležitosťou materiálu. Na keramickej mise môžu časom vzniknúť mierne nerovnosti, kvôli ktorým pokrievka nedolieha. Pri pomalom varení nevzniká takmer žiadna para, preto dochádza len k minimálnej strate teploty.

Recenzie a skúsenosti s pomalým hrncom Klarstein Bankett Slow Cooker

Pozitíva

Priaznivá cena
Keramická nádoba dobre rozloží teplo

Negatíva

Teplota je nastaviteľná v iba 3 stupňoch
Pokrievka dobre nedolieha


Autor recenzie: Michal Toma
Dátum publikovania: 04.09.2019
Najlepšie pomalé hrnce (slow cooker) 2023 – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Najlepšie pomalé hrnce (slow cooker) 2023 – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Tzv. slow cooker hrnce, resp. po slovensky pomalé hrnce sú najnovším trendom v oblasti zdravého varenia. Pomôžu vám pripraviť jedlo jednoduchšie, zdravšie a dokonca lacnejšie než klasický sporák či rúra. Pozreli sme sa na to, čo tieto hrnce dokážu a pomôžeme vám vybrať si ten správny pre vás. Taktiež vám predstavíme najobľúbenejšie modely. Najlepšie pomalé hrnce ... Prečítať článok


Pridať komentár