Guzzanti GZ 460 hotdogovač – recenzia, skúsenosti

Nastaviteľný termostat
Retro dizajn
Sklenená nádoba
Nerezová konštrukcia

Hodnotenie:
(78.8%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Ak ste milovníkmi hotdogov, hotdogovač Guzzanti GZ 460 je určite voľba, ktorá vám urobí radosť. Zaujímavý retro dizajn ukrýva výhrevné teleso s príkonom 420 wattov. Praktický je i nastaviteľný termostat s reguláciou teploty od 30 do 100 ° Celzia. Pripravovať môžete v hotdogovači aj vajíčka alebo zeleninu.

Elegantný hotdogovač Guzzanti HZ 460 disponuje sklenenou nádobou, ktorá bez problémov pojme 16 párkov. Nechýbajú ani dva oceľové hroty na pečivo. Nerezová konštrukcia pôsobí veľmi esteticky. Zapínanie ohrevu nádoby a tŕňov nie je vybavené samostatným spínačom. LED signalizácia ohrevu. Nádoba obsahuje takisto nerezovú mriežku pre lepšiu manipuláciu pri príprave pokrmu.

Zaujal vás hotdogovač Guzzanti GZ 460? Zakúpiť si ho môžete na ✅ webe Heureka.sk.

Retro kúsok v modernom duchu

Svojím dizajnom zaujme tento hotdogovač značky Guzzanti už na prvý pohľad. Jeho dizajn však nie je len otázkou krásy, ale takisto sa to týka kvality samotnej konštrukcie. Výrobca na ušľachtilej oceli rozhodne nešetril. Nerezová platforma je okrem nádoby na 16 párkov vybavená aj dvoma oceľovými hrotmi na zapekanie pečiva.

Guzzanti GZ 460 recenzia

Hroty sú dostatočne ostré a takisto je vyhovujúca aj hrúbka. Nádoba má praktický nerezový mriežkový valec, ktorý je veľmi praktický pri príprave pokrmov. Nerezové je aj veko, čo takisto vzbudzuje vyššiu kvalitu. Samotné zariadenie váži 4 kg, no tvarom ho možno radiť medzi kompaktnejšie zariadenia.

Rýchla príprava nielen párkov

Ohrev hotdogovača signalizuje LED dióda. Po zhasnutí môžete vložiť párky a tie sa už pripravujú v horúcej pare. Vôbec sa však nemusíte limitovať iba na prípravu hotdogov. Pokojne môžete skúsiť v hotdogovači pripravovať aj klobásky, zeleninu a vďaka praktickému oceľovému valcu aj vajíčka.

Príprava kukurice v hotdogovači Guzzanti GZ 460

Príkon 420 wattov je viac ako postačujúci. Ohrev vody trvá približne 5 minút a následne môžete začať s prípravou párkov. Hroty na pečivo nemajú samostatný spínač na zapínanie, no nie je to žiadne mínus. Samozrejme, veľmi praktickou výhodou je nastaviteľný termostat, ktorý reguluje teplotu v rozmedzí 30 až 100 ° Celzia.

Jednoduchosť a praktickosť

Nerezová oceľ nielen dobre vyzerá, ale problém nebudete mať ani s jej údržbou. Nerez je veľmi odolný. Hotdogovač Guzzanti GZ 460 funguje,  tak ako väčšina hotdogovačov, na jednoduchom princípe. Zároveň však prináša vyššiu kvalitu a ideálnu rýchlosť prípravy. 16 párkov máte hotových v priebehu približne 12 minút. Praktické sú i rozmery a tvary zariadenia. Na šírku má len 33,5 cm. Protišmyková úprava je vítaná podobne ako tepelná poistka.

Hotdogovač Guzzanti GZ 460 recenzia

Záverečné hodnotenie

Hotdogovač Guzzanti GZ 460 patrí v tomto segmente do kategórie zariadení s vyšším cenovým pásmom. Zároveň však s jeho funkciami dosiahnete dokonalý kompromis medzi profesionálnym zariadením a klasickým hotdogovačom. V našom teste bodoval Guzzanti predovšetkým z hľadiska jednoduchosti používania a svoje kvality preukázal i vo svojom vyhotovení. Chyby nebolo treba hľadať, pretože žiadne výrazné nemá. S ohľadom na bezpečnosť nechýba ani tepelná poistka či protišmyková úprava nožičiek.

Hotdogovač splnil svoje zadania na výbornú. S príkonom 420 wattov si poradil nielen s prípravou párkov v nádobe na 16 kusov, no na druhej strane zvládol pripraviť aj vajíčka či zeleninu. Teplotu pary možno regulovať aj za pomoci nastaviteľného termostatu. Guzzanti malo ideálne tvary a dobre sa skladovalo. Nádoba je dostatočne veľká, hroty sú praktické. S kúpou tohto modelu budete rozhodne spokojní. Samozrejme, ak ste ochotní takú čiastku zainvestovať.

Pozitíva

Nastaviteľný termostat
Retro dizajn
Sklenená nádoba
Nerezová konštrukcia

Negatíva

Vyššia cena


Autor recenzie: Bc. Denis Ruščák
Dátum publikovania: 10.10.2020
Najlepšie hotdogovače 2023 – recenzie, test, porovnanie

Najlepšie hotdogovače 2023 – recenzie, test, porovnanie

Ste fanúšikmi fast foodu? Nedáte dopustiť na dobrý hamburger, kebab, bagetu alebo radi siahnete po niečom tradičnejšom, ako napríklad hotdog? V takom prípade nemusíte stáť rad pred rýchlym občerstvením, pretože chutný hotdog si pripravíte už aj doma. Na poctivú prípravu vám poslúži hotdogovač. Zariadenie, ktoré sa postará o bezproblémovú a rýchlu prípravu. Ako vybrať hotdogovač pre vašu... Prečítať článok


Pridať komentár