Delimano Joy elektrický mlynček na soľ a korenie – recenzia, skúsenosti

Prijateľná cena
Jemné aj hrubé mletie
Kvalitné prevedenie
Veľký plniaci priestor
Jednoduché ovládanie

Hodnotenie:
(78.8%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Elektrická soľnička a korenička v jednom Joy s elegantným dizajnom padne do každej ruky a na každý stôl. Na jedno stlačenie ňou korenie či soľ pomeliete veľmi rýchlo, jednoducho a navyše na takú hrúbku, akú chcete. Je vyrobený z odolných materiálov a vďaka prehľadnému akrylovému okienku máte neustály prehľad o tom, kedy mlynček doplniť.

Technické parametrenapájanie = 6 x 1,5 V batérie AAA, hmotnosť = 310 g, materiál = nerezová oceľ + akryl + ABS, rozmery = 21,5 x 6,5 cm

Elektrickú soľničku/koreničku Joy si môžete jednoducho zakúpiť v ✅  e-shope Delimano.sk.

Plne funkčná a elegantná korenička

Elektrický mlynček na soľ a korenie Joy je vskutku „pohľadným“ kuchynským spotrebičom. Dizajn je navyše praktický, v preklade, mlynček sa drží veľmi pohodlne a neváži veľa (iba niečo okolo 300 g). Za pozitívum pokladáme aj kvalitné prevedenie. Je vyrobený z nerezovej ocele a keramiky, navyše sa na ňom nachádza priehľadné akrylátové okienko, ktoré vám umožní sledovať to, kedy je mlynček potrebné doplniť.

Delimano Elektrická soľnička/korenička Joy recenzia

Samozrejme, na zahodenie nie je ani jeho praktická stránka. Práve naopak, na Joy môžete mlieť soľ alebo korenie, a to na úplne na jemnučko alebo na hrubo. Svoju robotu si teda zastane viac než dobre. Jediné, čo nás prekvapilo v negatívnom zmysle slova, je spôsob napájania. Mlynček funguje až na 6 batérií typu AAA, ktoré nie sú súčasťou balenia. To znamená, že jeho prevádzka je trošku finančne náročná. Pre zaujímavosť, balenie s 10 batériami tohto typu vás vyjde na minimálne 7 eur. Joy váš rodinný rozpočet určite nezruinuje, batérie navyše nemusíte vymieňať 1 krát za týždeň, na takto malý spotrebič je to však, predsa len, trošku veľa.

Buď, alebo a nijako inak

Priestor, do ktorého nasypete korenie alebo soľ je priestranný. Mlynček má dokonca LED podsvietenie, čo síce nie je až tak podstatný, no celkom milý detail. Menším mínusom je však to, že si musíte vybrať. Priestor nie je predelený, takže mlynček môžete naplniť buď soľou, alebo inou surovinou, no nie oboma naraz. Ak teda chcete čerstvo pomleté korenie aj soľ, budete si musieť zaobstarať 2 kusy. Pri nízkej cene to však nemusí byť až tak veľký problém, čo myslíte?

Elektrická soľnička/korenička Delimano Joy

Pozitíva

Prijateľná cena
Jemné aj hrubé mletie
Kvalitné prevedenie
Veľký plniaci priestor
Jednoduché ovládanie

Negatíva

Určené na mletie 1 suroviny
Náročnejší na prevádzkové náklady


Autor recenzie: Viktória Hartmannová
Dátum publikovania: 14.09.2020

Pridať komentár