AEG Dualsense L7WBG47W práčka so sušičkou – recenzia, skúsenosti

Pri praní je tichá
Bielizeň je po sušení nadýchaná a vláčna

Hodnotenie:
(73%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Nadštandardne vybavená práčka so sušičkou, ktorá vyperie 7 kg a usuší 4 kg bielizne naraz. Nechýba jej tzv. množstevná automatika, t. j. automatické dávkovanie vody a nastavenia času sušenia a prania podľa množstva bielizne. Kvalita sušenia je vynikajúca, bielizeň je po vybratí zo sušičky nadýchaná a vláčna. Navyše, malé množstvá vyperie a usuší už za 60 min. Niektoré prednastavené pracie programy sa vám môžu zdať zbytočne dlhé. Problém môžete mať aj s dotykovým ovládaním, ktoré má občas príliš dlhú dobu reakcie.

Parametre: kapacita: 7 kg pre pranie, 4 kg pre sušenie; počet programov: 10; hlučnosť pri praní/odstreďovaní/sušení: 51/76/59 dB; energetická trieda: A; účinnosť prania/odstreďovania: A/A; max. otáčky: 1 400/min.; ďalšie funkcie: displej, množstevná automatika, parný program, DualSense, ProSense, ochrana proti pretečeniu, odložený štart, detská poistka; rozmery (š × v × h): 59,7 × 84,8 × 57,6 cm; hmotnosť: 66,5 kg

Výkonná práčka a šetrná sušička, tak by sa v krátkosti dal zhodnotiť model Dualsense L7WBG47W od spoločnosti AEG. Práčka sa môže pochváliť 10 programami vrátane prania v pare i detekciou bielizne. Oplatí sa do nej investovať?

Práčku so sušičkou AEG Dualsense L7WBG47W si môžete zakúpiť na ✅  webe Heureka.sk.

Inteligentná práčka

Vďaka technológii DualSense dokáže práčka prispôsobiť teplotu či pohyb bubna vloženej bielizni. V pracích aj sušiacich cykloch a postará o jemnú bielizeň, odevy na šport či nadmerne špinavé odevy čo najlepšie.

AEG Dualsense L7WBG47W recenzia

Rýchla a precízna

Práčka disponuje funkciou ProSense, čiže automatickou detekciou plnosti práčky a sušičky. Čas prania i sušenia prispôsobí množstvu bielizne vloženej v práčke. V prípade, že potrebujete oprať a vysušiť menšie množstvo bielizne expresne rýchlo, stačí si zvoliť program NonStop 60 Minute. Za 60 minút bude vaša bielizeň čistá a suchá.

Množstvo programov

K dispozícii je celkovo 10 programov, nechýba parný program. Bielizeň bude vďaka nemu nadýchaná a hebká, minimalizuje sa jej pokrčenie a potreba žehlenia. K dispozícii je aj antialergický program či úsporný program. Poteší možnosť odloženého štartu.

AEG Dualsense L7WBG47W program NonStop 60 Minute

Vysoké otáčky

Voľne stojaca práčka má kapacitu bielizne pri praní 7 kg, pri sušení sú to iba 4 kg. Sušička je kondenzačná, nie je preto potrebné vypúšťať vzduch a paru, vlhkosť sa kondenzuje do zásobníka na vodu. Počet max. otáčok je nadpriemerný (1 400 ot./min.), hlučnosť je však primeraná. Pri praní je to 51, pri sušení 59 dB.

Skúsenosti a recenzie

Možnosť voliť program zvlásť na pranie a zvlášť na sušenie, voliteľnosť teploty a otáčok, tichý chod sú len niektoré z plusov kombinovanej práčky AEG Dualsense L7WBG47W. Používateľom sa páči aj váženie bielizne, prehľadný návod i kvalita prania a sušenia. Prekáža im dĺžka štandardných programov, avšak dá sa zvoliť aj skrátený program.

Recenzie a skúsenosti s práčkou AEG Dualsense L7WBG47W

Pozitíva

Pri praní je tichá
Bielizeň je po sušení nadýchaná a vláčna

Negatíva

Dotykové ovládanie občas nereaguje
Prednastavené pracie programy sú zbytočne dlhé


Autor recenzie: Michal Toma
Dátum publikovania: 21.09.2019
Najlepšie práčky so sušičkou 2024 – recenzie, test, porovnanie

Najlepšie práčky so sušičkou 2024 – recenzie, test, porovnanie

Ak vás už nebaví neustále vešať bielizeň na balkón či sušiak, no nemáte v kúpeľni dostatok miesta na samostatnú sušičku, môžete si vybrať práčku so sušičkou vstavanou. Majú síce zopár nevýhod, no ušetríte s nimi nemalé financie. Predstavíme vám najobľúbenejšie modely a poradíme, podľa akých parametrov si práčku so sušičkou vybrať. Najlepšie práčky so sušičkou Práčky... Prečítať článok


Komentáre

06/09/2021 15:18
Lenka S.

A parný program ste nevyskúšali?

27/08/2021 21:13
Maria Kaštierová

Potrebovala by som rady pri susen8 keďže tu nieje mix program pre zmiešané prádlo a ja nechcem aby bolo právo pokrčené ale udusené ktorý program zvoliť???

Pridať komentár