Whirlpool WSIC 3M27 C úzka umývačka riadu – recenzia, skúsenosti

Prepracovaná senzorová technológia
Pohodlné elektronické ovládanie
Multizone pre umývanie menšieho množstva riadu
Prepínač na typ čistiaceho prostriedku
Kvalitný invertorový motor
Systém AquaStop proti vytopeniu
Zvuková signalizácia na konci programu

Hodnotenie:
(78.8%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Integrovaná umývačka riadu zaujme dobrou obstarávacou cenou aj ponúkanými funkciami. Pojme 10 súprav riadu a na jeden umývací cyklus minie 9 litrov vody. Používatelia majú k dispozícii 6 programov vrátane rýchleho, úsporného či intenzívneho. Nechýba ani program na sklo a studený predoplach. K hlavným benefitom tohto modelu patrí prepracovaná senzorová technológia, tzv. 6. zmysel. Senzory skontrolujú mieru znečistenia i množstvo vloženého riadu a zvolia najoptimálnejší spôsob umytia. Vyzdvihujeme funkciu Multizone na umývanie menšieho množstva riadu, nemusíte teda čakať, kým bude umývačka plná. Spotrebič poháňa kvalitný invertorový motor, ovláda sa pohodlne cez elektronické tlačidlá a jeho umývacie výsledky sú skvelé. O bezpečnosť sa stará systém AquaStop, ktorý bráni vytopeniu a o konci umývacieho programu informuje zvuková signalizácia.

Máte záujem o umývačku riadu Whirlpool WSIC 3M27 C? Dostupná je v ✅  e-shope Mall.sk.

Plne integrovaná umývačka Whirlpool WSIC 3M27 C s kapacitou na 10 súprav riadu patrí do energetickej triedy E. K dispozícii je 6 umývacích programov a prepracovaná senzorová technológia, ktorá zvyšuje efektívnosť umývania. Senzory monitorujú stupeň znečistenia vody aj množstvo vloženého riadu a na základe toho upravujú priebeh umývacieho cyklu. Elektronické ovládanie pomocou tlačidiel vo vrchnej strane spotrebiča je pohodlné. Vyberať sme mohli medzi rýchlym, ekonomickým či intenzívnym umývaním, studeným predoplachom alebo programom určeným na sklo. Umývačka si dobre počínala a výborné výsledky sme dosiahli nielen pri tanieroch a šálkach, ale aj pri príboroch a hrncoch. Spotreba vody na jeden cyklus je 9 litrov.

Whirlpool WSIC 3M27 C recenzia

Členitý interiér

Nádrž umývačky je vyrobená z kvalitného nerezu. Vo vnútri sa nachádza horný kôš, ktorý je vyberateľný i výškovo nastaviteľný a dolný košík na príbory. Vyzdvihujeme funkciu Multizone, ktorá umožňuje umývanie malého množstva riadu len v hornom alebo dolnom koši. Vďaka tomu sme nemuseli čakať, kým umývačku naplníme doplna. Do umývačky je možné pridať aj dodatočný tretí kôš. Ten interiér ešte lepšie rozčlení a hodí sa, ak chcete umývať krehký či menej špinavý riad. Vďaka košu je tento riad oddelený od hrncov, tanierov a pohárov, aby nedošlo k poškriabaniu. Páčil sa nám prepínač, cez ktorý sa dal nastaviť typ čistiaceho prostriedku (prášok alebo tablety), na základe čoho spotrebič prispôsobil cyklus umývania.

Tichý chod vďaka invertorovému motoru

Chod umývačky je tichý a dosahuje 47 dB, čo je počas bežného dňa takmer nepočuteľné. Samozrejmosťou tohto modelu je funkcia odloženého štartu, ktorá umožňuje odložiť umývanie o 1 až 12 hodín. Ak hľadáte umývačku, ktorá ponúka posun štartu až o 24 hodín, vhodnou voľbou môže byť napríklad Beko DIS26021. Umývačku so šírkou 45 cm, výškou 82 cm a hĺbkou 57 cm poháňa moderný invertorový motor, ktorý znižuje úroveň vibrácií i hlučnosť. Motor je spoľahlivý a snaží sa o maximálnu energetickú úsporu. Pri 100 umývacích cykloch je spotreba energie 76 kWh.

Úzka umývačka riadu Whirlpool WSIC 3M27 C

V rámci bezpečnosti výrobca do spotrebiča zakomponoval systém AquaStop, ktorý zabezpečuje vnútornú i vonkajšiu ochranu umývačky v prípade, že dôjde k poškodeniu prívodovej hadice. Vďaka tejto funkcii sa automaticky vypne prívod vody do spotrebiča a nehrozí únik vody, resp. zaplavenie miestnosti. Vo výbave tohto modelu nechýba ani elektronická kontrolka množstva soli či leštidla a zvuková signalizácia na konci umývacieho cyklu.

Skúsenosti a recenzie

Zákazníci, ktorí si túto úzku umývačku zakúpili, vyzdvihli čistý riad, skvelú cenu aj senzorovú funkciu tzv. 6 zmysel. Prekážali im koše vo vnútri spotrebiča, pretože oproti minulému modelu sú menej praktické. Podľa niektorých je horný kôš zbytočne členitý. Riad sa do spotrebiča horšie ukladá a väčšie kusy sa sem nezmestia. Napriek niektorým nedostatkom boli spotrebitelia s výkonom umývačky spokojní.

Recenzie a skúsenosti s úzkou umývačkou riadu Whirlpool WSIC 3M27 C

Pozitíva

Prepracovaná senzorová technológia
Pohodlné elektronické ovládanie
Multizone pre umývanie menšieho množstva riadu
Prepínač na typ čistiaceho prostriedku
Kvalitný invertorový motor
Systém AquaStop proti vytopeniu
Zvuková signalizácia na konci programu

Negatíva

Nevhodná pre väčšie kusy riadu


Autor recenzie: Lucia Bihuncová
Dátum publikovania: 05.06.2021
Najlepšie úzke (45 cm) umývačky riadu 2022 – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Najlepšie úzke (45 cm) umývačky riadu 2022 – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Umývačky riadu sa stávajú akousi povinnou výbavou každej modernej domácnosti. Dokážu ušetriť čas, námahu a najmä spotrebu vody. Čo však v prípade, ak zápasíte s nedostatkom miesta, alebo štandardnú umývačku neviete naplniť špinavým riadom? Aj na tieto situácie mysleli výrobcovia, a preto na trh prišli s úzkymi umývačkami riadu. Modely užšie než je štandard sa vyrábajú ako voľne... Prečítať článok


Pridať komentár