Jablotron Nanny BM-02 monitor dychu – recenzia, skúsenosti

Nepretržité monitorovanie
Test funkčnosti, ktorý zabráni samovoľnému vypnutiu
Resuscitačný návod v balení

Hodnotenie:
(72.6%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Monitor dychu Nanny BM-02 od spoločnosti Jablotron je certifikovanou zdravotnou pomôckou, ktorá monitoruje pohyby a dýchanie dieťaťa. Je vhodná pre deti s hmotnosťou od 2 do 15 kilogramov. V balení nájdete okrem základnej výbavy aj resuscitačný návod, hygienické utierky či veselé nálepky.

Zaujal vás monitor dychu Jablotron Nanny BM-02? Zakúpiť si ho môžete na ✅  webe Heureka.sk.

Nepretržité sledovanie

S monitorom dychu od českej spoločnosti Jablotron môžu byť rodičia pokojní, pretože prístroj im signalizuje, ak je s dieťaťom niečo v neporiadku. Monitor dychu zaznamenáva pohyby a správne dýchanie bábätka. Pohyby a dýchanie pritom sleduje nepretržite a pri zmene vás ihneď upozorní vizuálne i zvukovo.

Test funkčnosti

Monitor dychu Nanny od spoločnosti Jablotron sa nemôže samovoľne vypnúť. Pred jeho zapnutím sa totižto spúšťa text funkčnostiAk sú batérie slabé, rozsvieti sa kontrolka, ktorá vás takýmto spôsobom včas upozorní na potrebu ich výmeny.

Jablotron Nanny BM-02 recenzia

Svetelné kontrolky

Vyhodnocovacia jednotka má celkovo tri kontrolky. Jedna je so symbolom batérie, ktorá vás upozorní v prípade, ak je batéria takmer vybitá. Zelená kontrolka krátkym bliknutím signalizuje nádych bábätka a červená kontrolka začne blikať vtedy, keď sa dychová frekvencia bábätka zníži pod osem nádychov za minútu. V tomto prípade ste informovaní nielen vizuálne, ale spustí sa aj akustický alarm. Ten rodičov dôraznejšie upozorní, že dieťa môže byť v ohrození života.

Podložka z odolného plastu

Snímacia podložka, ktorá sa dodáva s prístrojom, je vyrobená z kvalitného a odolného plastu. Poteší, že podložka zabraňuje prenikaniu vlhkosti. Balenie okrem jednej snímacej podložky a vyhodnocovacej jednotky obsahuje aj resuscitačný návod, hygienické utierky, plastovú úchytku na stenu a veselé samolepky zvieratiek, ktoré potešia bábätko a zútulnia detskú postieľku či izbu. Pokiaľ vám jedna podložka nestačí, môžete si kúpiť náhradnú podložku Nanny, ktorú získate za približných 43 eur.

Keď je dieťa v ohrození

Zvukový poplachový signál a červená kontrolka signalizujú rodičom, že bábätko prestalo dýchať alebo začalo dýchať nepravidelne. Po skontrolovaní situácie, či je to skutočne tak, sa odporúča ihneď zavolať rýchlu záchrannú zdravotnú službu a neodkladne začať s resuscitáciou. K tomu vystrašeným rodičom dopomôže resuscitačný manuál, ktorý je súčasťou balenia.

Skúsenosti a recenzie

Monitor dychu Nanny od výrobcu Jablotron zaručí rodičom väčší pocit istoty, že je s ich bábätkom všetko v poriadku. Zamrzí len jedna podložka v balení, ktorá zvyčajne nepokryje celú postieľku. Monitor je spotrebiteľmi hodnotený kladne a v rámci predajnosti sa prebojoval do top päťky. Používatelia ocenili jednoduchosť používania, dlhú životnosť batérie, spoľahlivosť a bezproblémové fungovanie. Vyzdvihli taktiež možnosť používať monitor na rôznych miestach, okrem postieľky napríklad na gauči alebo v kočíku. Niektorým prekážala mierne vyššia cena. Monitor dychu Jablotron Nanny BM02 si kúpite od 95 eur.

Recenzie a skúsenosti s monitorom dychu Jablotron Nanny BM-02

Pozitíva

Nepretržité monitorovanie
Test funkčnosti, ktorý zabráni samovoľnému vypnutiu
Resuscitačný návod v balení

Negatíva

Len jedna podložka


Autor recenzie: Lucia Bihuncová
Dátum publikovania: 22.08.2020
Najlepšie monitory dychu 2022 – recenzie, test, porovnanie

Najlepšie monitory dychu 2022 – recenzie, test, porovnanie

Monitory dychu začali naberať na popularite najmä po medializovaných prípadoch syndrómu náhleho úmrtia dojčaťa . Stávajú sa preto výbavou aj zdravých novorodencov, ktorí sa pri pôrode nestretli so žiadnymi komplikáciami. Jeho prítomnosť v detskej postieľke alebo na plienke dáva rodičom pocit bezpečia a v prípade neočakávanej situácie vie bábätku zachrániť život. Na trhu je... Prečítať článok


Pridať komentár