Bosch MSM67170 tyčový mixér – recenzia, skúsenosti

Výkonný a zároveň pomerne tichý motor
Odolné vyhotovenie z nehrdzavejúcej ocele

Hodnotenie:
(79.2%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Tyčový mixér Bosch MSM67170 umožňuje šľahanie, sekanie, drvenie ľadu, odmeriavanie a mixovanie. Mixér má príkon 750 wattov, regulovať ho môžete pomocou voliča 12 rýchlostí. Hlavica je z hygienickej nerezovej ocele, nôž so 4 britvami vykoná prácu rýchlo. Prívodný kábel je špirálový, takže práca s ním je veľmi pohodlná.

Parametre: príkon: 750 W; regulácia rýchlosti: plynulá + turbo; materiál: plast + nehrdzavejúca oceľ; funkcie: mixovanie, sekanie, krájanie, šľahanie, drvenie ľadu; príslušenstvo: nerezová mixovacia noha, pracovná nádoba, univerzálny sekáčik, metlička na šľahanie, nôž na drvenie ľadu; rozmery (š × v × h): 5,5 × 39,3 × 6,2 cm; hmotnosť: 1,5 kg

Tyčový ponorný mixér, ktorý nás už na prvý pohľad upútal kvalitným materiálovým vyhotovením. Je vyrobený z kombinácie plastu a odolnej nehrdzavejúcej ocele.

Tyčový mixér Bosch MSM67170 si môžete zakúpiť cez ✅  web Heureka.sk.

Mixovanie nie je dokonalé 

Mixovací nadstavec je vybavený 4 čepieľkami, ktoré podľa výrobcu podávajú lepší výkon, v praxi sme sa však stretli s modelmi, ktoré dokážu suroviny rozmixovať ešte viac dohladka. Okrem tohto nadstavca nájdete v balení aj pracovnú nádobu, nádobu na sekanie či krájanie s príslušným nadstavcom i nadstavcom na drvenie ľadu a šľahaciu metlu.

Bosch MSM67170 recenzia

Prekvapivo nízka hlučnosť

Mixér je vybavený výkonným 750 W elektromotorom, ktorý nás príjemne prekvapil svojou nízkou hlučnosťou. Otáčky mu môžete nastaviť v 12 stupňoch, v skutočnosti je však rozsah regulácie pomerne malý. K dispozícii máte ešte tlačidlo turbo, ktoré okamžite mixér roztočí na najvyššiu možnú rýchlosť.

Kábel, ktorý neprekáža

Špirálový prívodný kábel (aký poznáte napr. z telefónnych slúchadiel) nám pripadá ako skvelý nápad – v prípade potreby sa sám roztiahne a nikde zbytočne neprekáža.

Bosch MSM67170 s príslušenstvom

Cena okolo 60 eur je vzhľadom na kvalitné prevedenie a osvedčenú značku viac než príjemná.

Skúsenosti a recenzie

Model tyčového mixéra Bosch MSM67170 má dobré recenzie. Používatelia prejavili spokojnosť s jeho výbavou, výkonom i tichým chodom. Pozdáva sa im to, že je vhodný do umývačky riadu. Nepáči sa im, že nemixuje úplne dohladka a to, že trochu prská.

Recenzie a skúsenosti s modelom Bosch MSM67170

Pozitíva

Výkonný a zároveň pomerne tichý motor
Odolné vyhotovenie z nehrdzavejúcej ocele

Negatíva

Nemixuje príliš dohladka
Prská


Autor recenzie: Martin Kunkel
Dátum publikovania: 22.09.2019
Najlepšie ponorné tyčové mixéry 2022 – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Najlepšie ponorné tyčové mixéry 2022 – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Tyčové mixéry majú pred ostatnými výhodu najmä čo sa týka pohodlnejšieho skladovania, mobility a nízkej ceny. Pozreli sme sa aj na ich ďalšie výhody i nevýhody a poradíme vám, podľa akých kritérií si tyčový mixér vybrať. Predstavíme vám aj najobľúbenejšie modely, dostupné na Slovensku. Najlepšie tyčové mixéry Tyčové mixéry – recenzie Pripravili sme pre vás zopár... Prečítať článok


Pridať komentár