Beats by Dr. Dre Powerbeats Pro slúchadlá – recenzia, skúsenosti

Odolnosť proti potu a vode
Nastaviteľné háčiky za uši
Podpora hlasového ovládania
Kompaktné nabíjacie puzdro v balení
Rýchlonabíjací 5-minútový režim
Automatický snímač zapnutia a vypnutia
Ovládanie priamo na slúchadlách

Hodnotenie:
(80%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Slúchadlá Beats by Dr. Dre Powerbeats Pro boli vyvinuté pre športovcov, čomu zodpovedá aj ich dizajn. Háčik, ktorý sa vkladá za ucho, je ergonomický a prispôsobí sa tvaru i veľkosti ucha. Slúchadlá dobre držia aj pri náročnejších športových výkonoch. Poteší odolnosť proti potu a vode i podpora hlasového ovládania. Výdrž každého slúchadla je 9 hodín, no s kompaktným nabíjacím puzdrom sa predĺži až na 24 hodín. Oceňujeme rýchlonabíjací 5-minútový režim, ktorý dodá energiu na 1,5 hodiny prehrávania hudby. Automatický snímač zapnutia a vypnutia dokáže výdrž predĺžiť ešte o čosi viac. Vyzdvihujeme kvalitný zvukový výstup, ktorý je štandardom značky Beats, i spoľahlivé bezdrôtové pripojenie. Mínusom je vyššia obstarávacia cena a mierne horšie filtrovanie okolitého hluku.

Športové slúchadlá Beats by Dr. Dre Powerbeats Pro sú v rôznych farebných prevedeniach dostupné v ✅  e-shope Alza.sk.

Slúchadlá Beats by Dr. Dre Powerbeats Pro ocenia najmä športovci, ale potešia sa im aj všetci tí, ktorí vedú aktívny životný štýl. Bezdrôtové Bluetooth slúchadlá majú nastaviteľný háčik, ktorý je možné upraviť podľa tvaru ucha, a v balení sme našli štyri veľkosti koncoviek do uší. Vďaka tomu si každý používateľ nastaví slúchadlá tak, aby mu čo najlepšie sedeli a nikde ho netlačili. Potešila nás odolnosť proti potu a vode. So slúchadlami sme sa preto nebáli podať vyšší športový výkon a bez obáv sme si ich zobrali aj na prechádzku v miernom daždi.

Beats by Dr. Dre Powerbeats Pro recenzia

Zvuk bez skreslenia

Slúchadlá sú pomerne ľahké a v ušiach sedia dobre. Pevné držanie na ušiach a pohodlnosť nosenia potvrdili aj spotrebitelia, ktorí tieto slúchadlá vlastnia. Zvuk je dynamický, no popritom vyvážený. Reprodukcia zvuku je bez skreslenia, skvele čitateľná a s väčším dynamickým rozsahom. Oceňujeme, že slúchadlá môžu hrať obe naraz alebo len jedno. Používateľ si taktiež môže vybrať, či chce počúvanie ovládať na ľavom alebo pravom uchu. Ovládanie je jednoduché a cez slúchadlo sme si pohodlne nastavili hlasitosť a prepínali sme skladby bez nutnosti siahnuť po mobile.

Rýchlonabíjací režim

Každé slúchadlo dokáže byť v prevádzke 9 hodín, no s dodávaným nabíjacím puzdrom sa výdrž predĺži až na 24 hodín. Nechýba rýchlonabíjací režim Fast Fuel, ktorý za 5 minút nabíjania dodá energiu na 1,5 hodiny prevádzky. Vyzdvihujeme šikovný snímač automatického zapnutia a vypnutia, ktorý energiu ušetrí ešte viac. Snímač rozpozná, kedy máte slúchadlá v ušiach a kedy nie. Ak si ich vyberiete, automaticky sa prepnú do režimu spánku. Rovnako funguje aj spustenie prehrávania a jeho pozastavenie. Pri nasadení slúchadiel späť do uší sa prehrávanie automaticky obnoví.

Slúchadlá Powerbeats Pro sú vybavené Bluetooth technológiou triedy 1, majú dosah 10 metrov a stabilnosť i rýchlosť pripojenia k zariadeniam zaručuje nový čip Apple H1. Slúchadlá cielia najmä na používateľov Apple produktov, avšak spárujete ich aj s iným mobilom. S otravnými výpadkami pripojenia sme sa nestretli ani pri aktívnejšom pohybe. Vyzdvihujeme možnosť ovládania hlasom, ktorá však funguje len s iPhonmi či inými Apple produktmi. Stačí povedať „Hey Siri“ a potom vysloviť požiadavku, napríklad preskočiť skladbu.

Skúsenosti a recenzie

Keďže je každé slúchadlo pripojené k zariadeniu nezávisle, zvyšuje to spoľahlivosť i voľnosť pri počúvaní hudby alebo telefonovaní. Zabudované duálne mikrofóny v kombinácii s hlasovým akcelerometrom dokážu zamerať hlas a odfiltrovať okolitý hluk. Handsfree telefonovanie je praktické a pre prijatie či odmietnutie hovoru sa stačí dotknúť slúchadla. Izolovanie okolitého hluku nie je také kvalitné ako v prípade slúchadiel Beats by Dr. Dre Solo Pro Wireless, avšak je dostatočné na to, aby ste si bez väčších problémov vybavili hovor. Slúchadlá Beats ponúkajú solídny výkon v akejkoľvek situácii a ich výraznejším mínusom je vyššia obstarávacia cena.

Recenzie a skúsenosti so slúchadlami Beats by Dr. Dre Powerbeats Pro

Pozitíva

Odolnosť proti potu a vode
Nastaviteľné háčiky za uši
Podpora hlasového ovládania
Kompaktné nabíjacie puzdro v balení
Rýchlonabíjací 5-minútový režim
Automatický snímač zapnutia a vypnutia
Ovládanie priamo na slúchadlách

Negatíva

Vyššia obstarávacia cena
Horšie odfiltrovanie okolitého hluku


Autor recenzie: Lucia Bihuncová
Dátum publikovania: 22.04.2021
Najlepšie slúchadlá Beats 2023 – recenzie, test, porovnanie

Najlepšie slúchadlá Beats 2023 – recenzie, test, porovnanie

Milovníkov hudby poteší mať svoje obľúbené skladby neustále so sebou. Pre diskrétne počúvanie sú nutné slúchadlá. Zážitok z hudby však poskytnú len tie, ktoré produkujú kvalitný zvuk bez skreslenia a rušivých vplyvov okolia. Vo svete slúchadiel je zárukou kvality značka Beats, ktorá okrem skvelého zvuku a výrazných basov ponúka svojim používateľom i jedinečný dizajn a ďalšie doplnkové... Prečítať článok


Pridať komentár