Doprava zadarmo na bicykle, korčule, kolobežky

Internetový predajca športových potrieb inSportline spustil akciu, pri ktorej dostane každý kto nakúpi tovar v hodnote nad 12 € dopravu zadarmo. Môžete tak nakupovať z pohodlia domova a tovar vám doručia zadarmo až ku dverám. Táto akcia určite poteší najme tých, ktorí nakupovali lacné tovary a doprava tvorila veľkú časť ceny.

Ponuka eshopu Insportline je naozaj široká a preto vám dávame do pozornosti výber produktov, ktoré určite stoja za povšimnutie. Nechajte sa inšpirovať alebo si pozrite celú ponuku na insportline.sk. Kliknutím na obrázok sa prenesiete na detail produktu.

 

inSPORTline inCondi UB40i - Moderný ergometrický rotoped s bohatou funkčnou výbavou a systémom BeltDrive zaisťujúcim maximálne tichý a hladký chod. Rotoped má 6 kg záťažové koleso zaisťujúce plynulý chod, pričom je možné nastaviť až 32 stupňov záťaže.

 

Kolieskové korčule SPARTAN LADY spĺňajú najvyšší štandard prevedenia bezpečnosti, vlastní certifikáty podliehajúce najprísnejším európskym normám EN-71 nemeckej skúšobne TÜV-GS.

 

Skateboard Shaun White Spook je skvelý skate komplet pre všetkých jazdcov, ktorí požadujú u svojich skateboardov vysokú kvalitu. Doska z kanadského javora a brezy, ktorá je lepená kvalitným lepidlom vyniká vysokou odolnosťou, pružnosťou a životnosťou. Skateboard je rovnako široký vpredu aj vzadu (Double kicktail - dvojitý chvost), vďaka čomu uľahčuje vykonávanie trikov, pretože jazdec nemusí venovať pozornosť tomu, kde má doska začiatok čiže ňufák.

 

 

Hodnotenie článku:
(80.8%)

Pulbikované dňa: 01.01.2017

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.


Pridať komentár