Sencor SNC 101BL zastrihávač nosných chĺpkov – recenzia, skúsenosti

Cena
Stojan v balení
Jednoduchá manipulácia

Hodnotenie:
(80.4%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Zastrihávač chĺpkov 2 v 1 Sencor SNC 101BL skvelo padne do ruky a vďaka pogumovanému povrchu z nej nekĺže. Dodávaný je s 2 vymeniteľnými nadstavcami s nerezovými čepeľami, vďaka ktorým si môžete upravovať chĺpky v nose a ušiach i formovať kontúry kotliet. Strojček je vybavený integrovaným osvetlením, ktoré sa postará o presnejšiu a pohodlnejšiu úpravu zovňajšku. Napájaný je 1 AA alkalickou batériou.

Zastrihávanie chĺpkov v nose a ušiach môže byť pre niekoho otravné, pre niekoho zas veľmi podstatné. Niekto si bez starostlivosti o svoju tvár (a zastrihávanie chĺpkov k tomu patrí) nevie predstaviť deň. Pomocou zastrihávača chĺpkov sa zbavíte neželaného porastu jednoducho za pár minút. Vyskúšajte napr. Sencor SNC 101BL.

Zastrihávač nosných chĺpkov Sencor SNC 101BL nájdete v ✅  internetovom obchode Alza.sk.

Prístroj 2 v 1

Väčšina zastrihávačov slúži nielen na zastrihávanie chĺpkov v nose a ušiach, ale ponúka aj niečo navyše. V tomto prípade je to zastrihávanie bokombrád. Zastrihávač obsahuje 2 vymeniteľné nadstavce s nerezovými čepeľami, ktoré sa o neželané chĺpky postarajú.

Sencor SNC 101BL recenzia

Ľahká váha

Sencor SNC 101BL je najľahší z recenzovaných zastrihávačov, váži iba 54 g. Práca s ním je bezproblémová, v ruke ho takmer necítite, avšak prístroj splní to, čo potrebujete. Na výšku má len 12,9 cm, šírka a hĺbka je do 3 cm. V ruke sa drží komfortne.

Pogumovaný povrch

Keďže strojček má pogumovaný povrch, môžete ho používať aj s mokrými rukami. Žiaľ, nie je vodotesný, preto jeho použitie v sprche nie je možné. Ak uprednostňujete zastrihávanie chĺpkov v sprche, budete sa musieť poobzerať po inom modeli.

Pogumovaný povrch zastrihávača chĺpkov Sencor SNC 101BL

Čistenie a údržba

Hoci zastrihávač nie je vodotesný, má umývateľnú zastrihávaciu hlavicu na chĺpky v nose a ušiach. Zastrihávač fúzov umývateľný nie je, na jeho čistenie slúži priložená kefka.

Treba ho naolejovať

Zastrihávač fúzov treba pravidelne olejovať, aby fungoval 100-percentne. Jednu či 2 kvapky oleja bez kyselín treba aplikovať na strihacie zuby a rovnomerne ho rozotrieť. Nadbytočný olej je potrebné zotrieť handričkou.

Sencor SNC 101BL sa dodáva so stojanom

Stojan v balení

Zastrihávač je dodávaný s 1 AA alkalickou batériou, výmennou hlavou, čistiacou kefkou a stojančekom. Praktický stojan slúži na uskladenie strojčeka i náhradnej hlavice. Považujeme to za výrazné plus, keďže sa zastrihávač nemusí povaľovať položený na poličke, ale dá sa pekne uložiť kamkoľvek.

Nechýba osvetlenie

Sencor SNC 101BL nás príjemne prekvapil integrovaným osvetlením. Úprava zovňajšku je vďaka nemu o niečo pohodlnejšia a aj presnejšia. Miesta, ktoré si potrebujete upraviť, budete mať osvetlené za každých okolností, čo môžete oceniť napr. pri použití na dovolenke či na chate.

Skúsenosti a recenzie

Zastrihávač chĺpkov Sencor SNC 101BL zaujal používateľov predovšetkým svojou cenou. Za málo peňazí ponúka veľa muziky. Chĺpky strihá dôkladne, okrem nadstavca na strihanie chĺpkov v nose a ušiach nájdete v balení aj nadstavec na zastrihávanie bokombrád (dá sa použiť aj na fúzy). Poteší integrované osvetlenie, pogumovaný povrch, vďaka ktorému sa vám nevyšmykne z ruky, i jednoduché čistenie. Napájanie je riešené pomocou AA batérie, čiže sa dá strojček použiť kdekoľvek. Mínusom je za nízku cenu azda len to, že nie je vodoodolný.

Recenzie a skúsenosti so zastrihávačom nosných chĺpkov Sencor SNC 101BL

Pozitíva

Cena
Stojan v balení
Jednoduchá manipulácia

Negatíva

Nedá sa použiť v sprche


Autor recenzie: Mgr. Tomáš Polakovič
Dátum publikovania: 27.11.2019
Najlepšie zastrihávače nosných chĺpkov 2024 – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Najlepšie zastrihávače nosných chĺpkov 2024 – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Chĺpky, či už v nose alebo v ušiach, predstavujú pre mnohých problém – sú jednoducho nevzhľadné a kazia celkový dojem. Hoci nepôsobia veľmi esteticky, v skutočnosti sú chĺpky v nose potrebné, predstavujú totiž akýsi filter na špinu, teda chránia citlivé miesta před prachom a znečisteniami, preto nie je vhodné sa ich zbaviť úplne . Zastrihávače chĺpkov sú výborným spôsobom, ako si s... Prečítať článok


Pridať komentár