Philips DVT2000 diktafón – recenzia, skúsenosti

Dva mikrofóny pre lepší zvuk
Aktivácia nahrávania hlasom
Jednoduché ovládanie
Rádio s FM tunerom a nahrávaním
V balení slúchadlá, batérie i USB kábel
Nízka váha (len 49 gramov)
Prijateľná obstarávacia cena

Hodnotenie:
(80.4%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Výkonný digitálny diktafón Philips DVT2000 s podsvieteným displejom ukladá záznamy do formátu MP3. Nahrávanie sa dá aktivovať hlasom, kapacita integrovanej pamäte sú 4 GB. Diktafón napájajú 2 batérie typu AAA, v nepretržitej prevádze vydržia 42 hodín. Úroveň citlivosti zvuku sa dá nastaviť, poteší možnosť uzamknutia súboru.

Digitálny diktafón Philips DVT2000 je dostupný na ✅  webe Heureka.sk.

Digitálny diktafón s praktickými funkciami

Philips DVT2000 je výkonný digitálny diktafón, ktorý sa radí do nižšej triedy a získate ho za prijateľnú obstarávaciu cenu. Napriek nižšej cene ponúka niekoľko moderných a praktických funkcií, ktoré vám uľahčia prácu. Jednoduché ovládanie či prehľadný podsvietený LCD displej ho predurčujú k tomu, aby sa stal vaším spoločníkom pri zachytávaní myšlienok, nápadov, rozhovorov alebo školských prednášok.

Philips DVT2000 recenzia

Digitálny záznamník DVT2000 od spoločnosti Philips nahráva zvuk v stereofónnom režime, čím sa zvyšuje kvalita záznamu. Záznam ukladá do populárneho formátu MP3 (alebo do WAV), preto nebudete mať problém prehrať si nahrávky aj na akomkoľvek inom zariadení či posielať ich cez email ďalším účastníkom rozhovoru. Zvukové stopy si, samozrejme, môžete prehrávať aj priamo v diktafóne cez zabudovaný reproduktor alebo pomocou dodávaných slúchadiel.

Aktivácia hlasom

Hlasový záznamník Philips sa ovláda jednoducho a pohodlne, na spustenie nahrávania vám stačí stlačiť jediné tlačidlo. Nahrávanie je možné aktivovať aj hlasom. Inteligentná automatika rozpozná, kedy sa začal rozhovor a spustí nahrávanie, rovnako rozpozná koniec rozhovoru a záznam ukončí. Keď začnete opätovne hovoriť, záznam zvuku sa zasa spustí. Vďaka takzvaným časovým pečiatkam viete v pamäti prístroja rýchlo nájsť konkrétny súbor.

Diktafón ponúka integrovanú pamäť s kapacitou 4 GB, avšak môžete si ju rozšíriť o externú pamäťovú kartu. Prístroj podporuje microSD karty do veľkosti 32 GB, čím sa vám výrazne rozšíria kapacitné možnosti. Kapacita 4 GB vystačí na približne 270 hodín záznamu. Prístroj napájajú dve batérie typu AAA, ktoré sú súčasťou balenia a zvládnu byť v nepretržitej prevádzke až 42 hodín.

Diktafón Philips DVT2000 balenie

Digitálny hlasový záznamník je vybavený FM rádiom, čím sa ešte viac rozširujú možnosti jeho využitia. Dodávané slúchadlá slúžia ako anténa a FM tuner má automatické ladenie, vďaka ktorému môžete počúvať vaše obľúbené rádio stanice. Prístroj popritom dokáže nahrávať vybrané skladby do MP3 formátu.

Zmestí sa do vrecka

Ľahký diktafón s hmotnosťou len 49 gramov sa dodáva v kombinácii striebornej a čiernej farby, vďaka čomu pôsobí na okolie solídne. Na veľkom displeji uvidíte všetky podstatné informácie a keďže je podsvietený, problém nebudete mať ani v zhoršených svetelných podmienkach.

K počítaču ho ľahko pripojíte pomocou rozhrania USB bez nutnosti inštalácie doplnkového softvéru. Na diktafóne si môžete nastaviť úroveň citlivosti mikrofónu a zapnúť i funkciu redukcie šumu. K zariadeniu pripojíte externý mikrofón cez 3,5 mm jack. Nechýba ani možnosť uzamknutia súboru.

Pozitíva

Dva mikrofóny pre lepší zvuk
Aktivácia nahrávania hlasom
Jednoduché ovládanie
Rádio s FM tunerom a nahrávaním
V balení slúchadlá, batérie i USB kábel
Nízka váha (len 49 gramov)
Prijateľná obstarávacia cena

Negatíva

Napájanie pomocou AAA batérií


Autor recenzie: Lucia Bihuncová
Dátum publikovania: 31.01.2021
Najlepšie diktafóny 2022 – recenzie, test, porovnanie

Najlepšie diktafóny 2022 – recenzie, test, porovnanie

Diktafón je užitočné zariadenie, vďaka ktorému nahráte zvukový záznam. Ten je spravidla kvalitnejší, než keby ste nahrávali cez aplikáciu v mobile. Šikovné zariadenie s kompaktnými rozmemi pôsobí profesionálne a disponuje funkciami, ktoré sa snažia ešte viac zlepšovať kvalitu nahrávky. Aktívne potláčajú šum v pozadí či filtrujú nežiaduce zvuky. Na trhu sú modely určené bežnej populácii aj... Prečítať článok


Pridať komentár