Medisana HUB vyhrievacia plachta – recenzia, skúsenosti

Rýchle vyhriatie
Gumové popruhy na upevnenie k matracu

Hodnotenie:
(78.6%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Vyhrievacia plachta určená na vyhriatie postele. Niektorí ľudia ju používajú aj ako deku, resp. prikrývku, so svojimi rozmermi iba 150 × 80 cm však nezakryje celé telo dospelého človeka. Materiál je syntetický flís a teplotu si môžete nastaviť v 2 úrovniach (rýchle vyhriatie a udržiavanie teploty).

Parametre: typ: vyhrievacia podložka/plachta; výkon: 60 W; materiál: flís; počet stupňov vyhrievania: 2; dĺžka prívodného kábla: 2,5 m; ďalšie funkcie: poistka proti prehriatiu; rozmery: 150 × 80 cm; hmotnosť: 1 kg

V sychravých jesenných a chladných zimných mesiacoch prináša vyhriata posteľ príjemné uvoľnenie po vyčerpávajúcom dni. Elektrická vyhrievacia deka vám prinesie zaslúžený komfort. Dá sa použiť aj ako klasická plachta, keď budete túžiť po lahodnej úľave v podobe vyhrievania, stačí ju zapnúť.

Vyhrievaciu plachtu Medisana HUB nájdete na ✅  webe Heureka.sk.

Na bežnú posteľ

Vyhrievacia plachta Medisana HUB je vyrobená zo syntetického flísu a vďaka rozmerom 80 x 150 cm je ideálnou voľbou na jednoposteľové lôžko. Použiť ju, samozrejme, môžete aj na dvojposteľ, rovnomerné prehriatie celého tela však poskytne len pre jedného. Niektorí používatelia ju zvyknú používať i ako prikrývku, ako však naznačujú jej rozmery, celé telo dospelého človeka deka nezakryje.

Medisana HUB recenzia

Nezabudnite ju zapnúť

Elektrická deka Medisana HUB potrebuje, rovnako ako každá vyhrievacia podložka, určitý čas na vyhriatie. Deku stačí zapnúť 30 min. predtým, ako pôjdete do postele. Vyberať si môžete z 2 teplotných stupňov. Na zohriatie vám postačí aj teplotný stupeň na udržanie teploty, ak sa budete cítiť choro či skrehnuto od zimy, zvoľte si teplotný stupeň rýchle vyhriatie. Nastavenú teplotu reguluje elektrická kontrola teploty, ktorou je plachta vybavená.

Príjemne zohreje

Flís je ľahký a priedušný materiál, zároveň je však veľmi pevný a má výbornú tepelno-izolačnú schopnosť. Ide o mäkký a príjemný materiál, na ktorom sa vám bude spať ako v bavlnke. Plachta disponuje gumovými popruhmi, pomocou ktorých ju poľahky pripevníte k matracu. Deku nemôžete prať, keďže ide o elektrické zariadenie a kábel nie je odnímateľný, jednoducho to však vyriešite tým, že na ňu dáte obliečku, aby ste sa vyhli špineniu samotnej vyhrievacej plachty.

Elektrická deka Medisana HUB

Je bezpečná

Vyhrievacia podložka/deka/plachta obsahuje poistku proti prehriatiu, ak teda dôjde k nejakému problému, deka sa sama vypne. Prívodný kábel má skvelých 2,5 m, preto nie je potrebné, aby ste mali zásuvku hneď vedľa postele. Jej hmotnosť je len 1 kg, ľahko sa s ňou manipuluje a v prípade potreby ju môžete kedykoľvek zložiť a uskladniť, prípadne preniesť, kam budete potrebovať.

Skúsenosti a recenzie

Deku si používatelia pochvaľujú, prináša im potrebné teplo, jednoducho sa obsluhuje a keďže prepínanie nejde celkom zľahka, je vylúčené náhodné prepnutie či vypnutie deky. Páči sa im materiál, ktorý je sám osebe teplý, a to, že zahreje pomerne rýchlo. Výčitku majú smerom k menším rozmerom, keďže však nejde o deku na prikrývanie, ale skôr o podložku/plachtu, treba s tým pred kúpou rátať.

Recenzie a skúsenosti s vyhrievacou dekou Medisana HUB

Pozitíva

Rýchle vyhriatie
Gumové popruhy na upevnenie k matracu

Negatíva

Pre niekoho možno malé rozmery
Nemôžete ju prať


Autor recenzie: Mgr. Lucia Kunkelová
Dátum publikovania: 16.09.2019
Najlepšie elektrické vyhrievacie deky, vankúše, podložky – recenzie, test, porovnanie

Najlepšie elektrické vyhrievacie deky, vankúše, podložky – recenzie, test, porovnanie

Určite poznáte ten pocit, keď prídete vyziabnutý z chladného počasia a za žiadnu cenu sa nedokážete zohriať. Ideálnym pomocníkom v tomto prípade je vyhrievacia deka či podložka. Jej používanie je príjemné, má priaznivé účinky na organizmus, no v niektorých prípadoch môže aj uškodiť. Poradíme vám, ako tieto šikovné pomôcky používať, ako si vybrať tú správnu a predstavíme vám aj... Prečítať článok


Pridať komentár