Klarstein Milchstraße jogurtovač – recenzia, skúsenosti

Elegantný dizajn
Časovač s výrazným LED displejom

Hodnotenie:
(79.6%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Jogurtovač s elegantným dizajnom – je vyrobený z kombinácie plastu a nehrdzavejúcej ocele. Priehľadné veko z dymového plexiskla je dokonca skrutkovacie.

Jogurtovač má kapacitu 7 sklenených pohárov s objemom 190 ml (dokopy teda pripravíte 1,33 l jogurtu na jednu dávku). Poháre môžete umývať v umývačke riadu.

Teplotu jogurtovača si nastaviť nemôžete, jogurtovač tak musíte používať na mieste so stabilnou izbovou teplotou. Na ovládanie slúžia 2 tlačidlá, okrem zapínania si môžete tiež nastaviť časovač v rozsahu 1 – 14 h. Zostávajúci čas zobrazuje výrazný červený LED displej, po uplynutí času však musíte jogurtovač vypnúť sami, zo zariadenia nezaznie ani zvukový signál.

Cenu považujeme za adekvátnu, oceňujeme najmä prepracovaný dizajn a časovač.

Parametre: nádoby: 7 ks po 190 ml; príkon: 20 W; ovládanie: elektronické s displejom; funkcie: zobrazenie teploty, časovač 0 – 14 h; rozmery(priemer × výška): 24 × 12 cm; hmotnosť: 1,5 kg

V ✅  internetovom obchode Klarstein.sk získate jogurtovač Milchstraße s dopravou zadarmo.

S elegantným dizajnom

Na jogurtovači Klarstein Milchstraße nás zaujal najmä prepracovaný dizajn, na ktorom si dal výrobca záležať. V tomto prípade použil kombináciu plastov a nehrdzavejúcej ocele. Vrchné veko je priehľadné z efektného dymového plexiskla. Veko je na rozdiel od iných jogurtovačov skrutkovacie, takže sa nemusíte obávať, že by ste ho nechtiac zhodili a pri páde na zem by prasklo.

Klarstein Milchstraße recenzia

Jogurtovač má kapacitu 7 pohárov, ktoré sme našli v balení. Sú vyrobené zo skla (viečka sú plastové) a majú objem 190 ml. Na jednu dávku sme tak mohli vyrobiť 1,33 l jogurtu, čo je medzi jogurtovačmi štandardná hodnota. Poháre môžete umývať aj v umývačke riadov

Jogurtovač je vybavený aj protišmykovými gumovými nožičkami, napájací kábel má dĺžku 1,2 m, čo nie je veľa.

Nastavíte si čas, nie však teplotu

Na ovládanie jogurtovača Klarstein Milchstraße slúžia 2 tlačidlá – prvým zapínate a vypínate celé zariadenie, druhým si môžete nastaviť integrovaný časovač v rozsahu 1 – 14 h. Žiaľ, po uplynutí času sa nič nestalo, jogurtovač ohrieval ďalej a nezaznel z neho žiadny zvukový signál. Výroba jogurtu nám trvala cca 10 h.

Klarstein Milchstraße ovládanie

Na signalizáciu zostávajúceho času slúži červený LED displej. Je veľmi výrazný, takže je dobre čitateľný v tme i pri silnom svetle. Displej však nezobrazuje teplotu, ktorú si ani nemôžete nastaviť. Niektorí používatelia v recenziách udávali, že teplota sa im zdala byť príliš vysoká, hoci my sme problém nemali.

Ohrievanie jogurtov má na starosti ohrievacie teleso s výknom 20 W, čo je pri jogurtovačoch štandard. Kvôli teplotnej stabilite by ste ho mali používať pri izbovej teplote a neumiestňovať ho na priame slnečné žiarenie.

Za skvelú cenu

Jogurtovač Klarstein Milchstraße zoženiete za cenu okolo 30 eur. Cenu hodnotíme ako primeranú, výrobcu chválime najmä za dizajn a integrovaný časovač.  

Pozitíva

Elegantný dizajn
Časovač s výrazným LED displejom

Negatíva

Teplotu si nemôžete nastaviť
Občas je teplota príliš vysoká


Autor recenzie: Michal Toma
Dátum publikovania: 06.10.2020
Najlepšie jogurtovače 2022 – recenzie, test, porovnanie

Najlepšie jogurtovače 2022 – recenzie, test, porovnanie

Hoci sa za posledné roky objavilo v regáloch supermarketov mnoho výrobkov s označením „bio“, stále si nemôžeme byť istí, že neobsahujú farbivá, konzervanty či pridaný cukor. To sa, žiaľ, týka aj jogurtov. Ak chcete skutočne vedieť, čo jete, najrozumnejšie je vyrobiť si jogurty doma. Pomôžu vám s tým zariadenia nazývané jogurtovače, my vám zasa pomôžeme s výberom toho správneho z nich... Prečítať článok


Pridať komentár