Klarstein Curve mlynček na mäso – recenzia, skúsenosti

Miska z ušľachtilej ocele v balení
Tri dierované kotúče na mletie mäsa
Nadstavce na klobásy, cesto, kebbe

Hodnotenie:
(80.8%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Mlynček na mäso Klarstein Curve zomelie aj tvrdé kúsky mäsa na jemnú hmotu. Tri dierované kotúče s priechodnými otvormi (3, 5 a 6 mm) umožňujú zomlieť mäso na rôznu hrúbku. Všetky časti (okrem posúvača z plastu) sú vyrobené z ušľachtilej ocele, čiže sa ľahko čistia. S mlynčekom dostanete nadstavce na klobásy, na kebbe a na cesto. Mlynček je vhodný na všetky kuchynské roboty Curve.

Máte doma kuchynský robot Klarstein Curve? Potom možno oceníte doplnok v podobe mlynčeka na mäso Klarstein Curve. Váš kuchynský robot totiž nedokáže všetko. Mlynček na mäso vám umožní nielen mlieť mäso, ale aj pripravovať klobásy, kebbe či čajové koláčiky.

V ✅  e-shope electronic-star.sk získate Klarstein Curve mlynček na mäso s dopravou zdarma.

Namelie na rôzne hrúbky

Vzhľadom na to, že tento mlynček na mäso je nadstavec ku kuchynskému robotu Curve, bude jeho výkon rovnaký, ako výkon motora daného stroja. K dispozícii sú 3 dierované kotúče z ocele v rôznych veľkostiach, ktoré umožňujú namlieť mäso najemno či nahrubo. Vybrať si môžete z veľkostí 3, 5 a 6 mm.

Klarstein Curve mlynček na mäso recenzia

Čistá práca

K mlynčeku je pribalená miska z ušľachtilej ocele, ktorá slúži na vkladanie všetkého, čo chcete, aby mlynček spracoval. Mletie tak bude čistejšie a rýchlejšie. Nechýba ani plastový posúvač, pomocou ktorého bez problémov dostanete do závitov mlynčeka všetky kúsky mäsa.

Štandardné príslušenstvo

Okrem mlynčeka na mäso (vrátane posuvného závitu, rezacieho kotúča a upevňovacieho krúžku) a oceľovej misky v sade nájdete 3 dierované kotúče na mletie, plastový posúvač, 2-dielny nadstavec na klobásy, 2-dielny nadstavec na kebbe a nadstavec na cesto. S mlynčekom tak môžete okrem mletia (mäso či zeleniny), pripravovať klobásy a kebbe, ale tiež chystať čajové koláčiky na pečenie (v 4 rôznych tvaroch).

Klarstein Curve mlynček na mäso príslušenstvo

Na umývačku zabudnite

Okrem posúvača a nadstavca na kebbe (sú z plastu) sú všetky časti mlynčeka vyrobené z ušľachtilej ocele. Našťastie, tá sa veľmi ľahko umýva. Sada s mlynčekom na mäso totiž nie je vhodná na umývanie v umývačke riadu, prácu si tak nebudete môcť uľahčiť.

Záverečné hodnotenie

Klarstein Curve mlynček na mäso je praktickým doplnkom ku kuchynskému robotovi rovnakej značky. Ak radi varíte z mäsa i zeleniny, často pečiete čajové koláčiky či robíte klobásy, bude pre vás užitočný. Údržba je jednoduchá, príslušenstvo tradičné, práca s mlynčekom čistá. Jediné mínus je, že bez kuchynského robota Curve sa nepohnete.

Pozitíva

Miska z ušľachtilej ocele v balení
Tri dierované kotúče na mletie mäsa
Nadstavce na klobásy, cesto, kebbe

Negatíva

Nie je vhodný do umývačky riadu
Bez kuchynského robota Curve sa nepohnete


Autor recenzie: Mgr. Tomáš Polakovič
Dátum publikovania: 12.09.2019
Najlepšie elektrické mlynčeky na mäso 2022 – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Najlepšie elektrické mlynčeky na mäso 2022 – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Čerstvé pečené klobásky, hamburgery na grile na ktorých sa pomaly roztápa voňavý čedar či boloňské ragú na cestoviny dusené s červeným vínom – to všetko sú pokrmy, na ktorých prípravu potrebujete poriadny mlynček na mäso. Niektoré multifunkčné kuchynské roboty totiž mäso iba posekajú a výsledkom je, že nemá správnu konzistenciu, lepí sa a tvorí veľké kusy. Prečítajte si radšej náš... Prečítať článok


Pridať komentár