Klarstein All-U-Can-Grill rakletovací gril – recenzia, skúsenosti

3 vymeniteľné grilovacie platne
Vysoký výkon
Panvičky i kovové platne potiahnuté nepriľnavou vrstvou

Hodnotenie:
(80.4%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Rakletovací gril Klarstein All-U-Can-Grill sa môže pochváliť 3 vymeniteľnými grilovacími platňami – 1 z prírodného kameňa, 2 kovové platne. Súčasne sa na ňom dá pripravovať jedlo až pre 8 osôb. Lahodné pokrmy pripravíte rýchlo vďaka max. výkonu 1 500 W. Na grile sa dá pripravovať nielen mäso, zelenina a dary mora, ale aj sladké pokrmy ako palacinky a lievance. Teplota je bezstupňovo nastaviteľná otočným regulátorom, o prevádzke zariadenia informuje stavová LED-ka.

Rakletovací gril rovná sa kulinársky zážitok. Takýto gril totiž ponúka možnosti, aké s klasickým grilom nemáte. Nielenže sa dá používať po celý rok, ale dajú sa na ňom okrem grilovaných dobrôt pripravovať sladké lievance a švajčiarska pochúťka raclette. Klarstein All-U-Can-Grill, ako hovorí už jeho názov, umožňuje vďaka 3 vymeniteľným grilovacím platniam toho pripraviť ešte viac.

Rakletovací gril Klarstein All-U-Can-Grill je dostupný v ✅ oficiálnom e-shope klarstein.sk. Dopravu budete mať zdarma.

Obdivuhodný výkon

Rakletovací gril Klarstein All-U-Can-Grill sa môže pochváliť skvelým výkonom. Pri max. výkone 1 500 W upečie/ugriluje lahodné pokrmy skutočne rýchlo. Na jeden raz sa na grile dá pripraviť jedlo až pre 8 osôb. Na rodinné oslavy či posedenie s priateľmi je preto ako stvorený.

Klarstein All-U-Can-Grill recenzia

Jedlo od výmyslu sveta

Vzhľadom na to, že tento gril disponuje 3 vymeniteľnými platňami, dajú sa na ňom pripraviť rôzne pokrmy. Platňa z prírodného kameňa je určená na jemné grilovanie bez použitia tuku (pečenie mäsa, zeleniny či darov mora), platňa na prípravu lievancov so 6 okrúhlymi priehlbinami a grilovacia platňa s vrúbkovaným povrchom a 1 veľkou priehlbinou na prípravu palaciniek slúžia na zhotovenie sladkých dobrôt či iných pochutín (pečenie mäsa, klobás či steakov). Nechýbajú, samozrejme, ani rakletovacie panvičky (8), v ktorých si môže každý pripraviť to, na čo máte práve chuť. Zeleninu, syr, ovocie, fantázii sa medze nekladú.

Rakletovací gril Klarstein All-U-Can-Grill s 3 vymeniteľnými platňami

Malý spoločník

Rakletovacie grily sa vo všeobecnosti nevyznačujú veľkými rozmermi, keďže sú určené na grilovanie doma, najčastejšie v kuchyni. Gril zaberie len 45,5 x 12 x 29,5 cm (š x v x h). Gril bez platní a panvičiek váži 1,8 kg, platňa z prírodného kameňa má až 4,2 kg, kovové platne zas približne 0,6 kg, rakletovacie panvičky po 60 g. Klarstein All-U-Can-Grill teda nie je ťažká váha.

Rakletovací gril Klarstein All-U-Can-Grill

Jednoduchá obsluha

Aj v tomto prípade je gril ovládaný pomocou otočného regulátora, jeho ovládanie teda zvládne bez problémov každý. LED kontrolka informuje o tom, či je gril zapnutý. Panvičky i kovové platne sú potiahnuté nepriľnavou vrstvou, čo zaručuje ich ľahké čistenie. Platňa z prírodného kameňa sa čistí taktiež jednoducho, postačí vám na to hubka a šetrný čistiaci prostriedok.

Skúsenosti a recenzie

Rakletovací gril Klarstein All-U-Can-Grill nielen nás milo prekvapil. Rôzne možnosti využitia z neho robia vhodnú voľbu na rôzne párty a rodinné akcie. Gril pôsobí kvalitne, je ľahko čistiteľný a jedlo sa na ňom pripravuje vskutku rýchlo.

Recenzie a skúsenosti s rakletovacím grilom Klarstein All-U-Can-Grill

Pozitíva

3 vymeniteľné grilovacie platne
Vysoký výkon
Panvičky i kovové platne potiahnuté nepriľnavou vrstvou

Negatíva

Na žiadne sme neprišli


Autor recenzie: Mgr. Lucia Kunkelová
Dátum publikovania: 19.09.2019
Najlepšie rakletovacie grily 2023 – recenzie, test, porovnanie

Najlepšie rakletovacie grily 2023 – recenzie, test, porovnanie

Štavnaté kúsky mäsa, chutné ryby či rôzne druhy výbornej zeleniny – toto všetko vedia zabezpečiť grily. Našťastie, dnes už existuje množstvo alternatív, vďaka ktorým si výnimočné pochúťky z grilu viete pripraviť aj v pohodlí vašej domácnosti. Jednou z nich je aj rakletovací elektrický gril. Ak ste o tom grile ešte nepočuli alebo uvažujete o jeho kúpe, tak vám ho radi predstavíme a... Prečítať článok


Komentáre

05/09/2019 14:54
Mirka

Gril sme si vybrali kvôli rôznym možnostiam využitia a zakaždým použijeme pri grilovaní všetky 3 platne :-D Nemám výhrady, prístroj je podľa mňa kvalitný.

05/09/2019 14:52
Denis

Super gril, používame ho na mäso, zeleninu aj lievance a jedlo je vždy chutné. Za priaznivú cenu sú k dispozícii 3 rôzne platne, čiže sa na ňom dá pripravovať naozaj všetko.

Pridať komentár