BabyOno Natural Nursing elektrická odsávačka – recenzia, skúsenosti

Dobíjateľná batéria
10 režimov odsávania
Tichý režim prevádzky

Hodnotenie:
(71.4%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Elektrická odsávačka mlieka BabyOno Natural Nursing funguje na jedinečnom trojfázovom systéme prispôsobenom rytmu tela. Vyberať sa dá z 10 režimov odsávania, každá mamička si môže vybrať to, čo jej najviac vyhovuje. Odsávačka i fľaška sú vyrobené zo špeciálneho materiálu určeného na styk s pokožkou a potravinami, ktorý je BPA-free.

BabyOno Elektrická odsávačka mlieka Natural Nursing umožňuje rýchle a účinné odsatie mlieka. Vyrobená je zo zdraviu neškodných plastov určených na styk s jedlom. Ide o praktickú pomôcku vhodnú pre každú mamičku. Aké sú jej výhody?

Elektrickú odsávačku BabyOno Natural Nursing si môžete zakúpiť na ✅  webe Heureka.sk.

Viacero režimov odsávania

Odsávačka Natural Nursing poskytuje mamičkám vysoký komfort a efektivitu pri používaní, keďže poskytuje na výber trojfázový program s 10 režimami odsávania. 1. fáza je masáž stimulujúca tok mlieka, 2. je masáž stimulujúca tok mlieka vrátane odsávania a 3. je odsávanie materského mlieka. Vďaka 10 režimom odsávania si môže každá mamička nastaviť odsávačku podľa svojich preferencií.

BabyOno Odsávačka elektrická Natural Nursing recenzia

Použitie kdekoľvek

BabyOno Elektrická odsávačka mlieka Natural Nursing disponuje dobíjateľnou batériou, je teda vhodná aj na cesty. Odsávačku treba pri dobíjaní pripojiť k nabíjačke a následne do el. zásuvky. Úplné nabitie trvá cca 100 min., výdrž batérie je približne rovnaká ako doba nabíjania, čiže odsávačku môžete pohodlne používať viac ako 1,5 hod. kdekoľvek. Nemusíte čakať na úplné vybitie/nabitie odsávačky, používať ju môžete podľa potreby.

Elektrická odsávačka mlieka BabyOno Natural Nursing

Plusom odsávačky je jej mimoriadne tichá prevádzka, ktorá vám zaistí diskrétnosť pri odsávaní mlieka. Bez obavy, že zobudíte svoje dieťa, ju môžete používať napr. aj v noci.

Veľké plus

Nespornou výhodou tejto odsávačky je časovač. Po 45 min. nepretržitej prevádzky sa stroj automaticky vypne. Oceníte to nielen počas noci, ale aj cez deň. Ak by ste si počas odsávania mlieka zdriemli, stroj sa po čase vypne.

Sada

Odsávačka sa jednoducho ovláda a nenáročné je aj jej čistenie. Poľahky ju rozbalíte a zložíte. V balení nájdete odsávačku, silikónovú masážnu vložku, detskú fľašu (180 ml) s cestovným krytom a tesniacim viečkom na uskladnenie mlieka, silikónový anatomický cumlík a nabíjačku.

BabyOno Elektrická odsávačka Natural Nursing

Záverečné hodnotenie

Odsávačka mlieka BabyOno Natural Nursing sa nám pozdáva svojím sacím výkonom, trojfázovým programom s 10 režimami odsávania i tichým režimom. Ako veľmi praktickú vnímame možnosť používať odsávačku ľubovoľne, teda bez toho, aby sme museli čakať na úplné nabitie/vybitie odsávačky. Plasty použité na výrobu sú zdraviu neškodné a neobsahujú BPA.

Pozitíva

Dobíjateľná batéria
10 režimov odsávania
Tichý režim prevádzky

Negatíva

Zatiaľ žiadne


Autor recenzie: Martin Kunkel
Dátum publikovania: 27.09.2019
Najlepšie odsávačky na mlieko 2023 – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Najlepšie odsávačky na mlieko 2023 – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Materské mlieko je to najzdravšie, čo môže matka svojmu dieťaťu dať. Dojčenie sa však nie je vždy vyvíja podľa predstáv, a preto je dobré mať v zálohe vyhliadnuté prostriedky, ktoré by v tom mohli pomôcť. Jedným z nich je aj odsávačka na mlieko. Poradíme vám, aké parametre by ste pri výbere odsávačky mali sledovať. Najlepšie elektrické odsávačky Najlepšie manuálne... Prečítať článok


Pridať komentár