Najlepšie digitálne detské kojenecké váhy? Recenzie chvália Beurer

Digitálne detské váhy sú skvelou pomôckou pre všetky mamičky, ktoré vďaka nim dokážu presne kontrolovať váhu svojej malej ratolesti a sledovať tak, či je vývin dieťaťa správny.

Digitálna kojenecká váha

Na trhu nájdete množstvo rozličných modelov kojeneckých váh, a preto sme si pripravili zoznam piatich váh, ktoré sa tešia veľkej obľube u zákazníkov a dobré výsledky dosahujú aj v testovaniach.

Najlepšie kojenecké váhy

Účel kojeneckých váh

Niektorí tvrdia, že kojenecké váhy nepatria do základnej výbavy mamičiek – z časti môžeme súhlasiť. Ak sa však na to pozrieme z tej druhej strany, tak kontrolovanie váhy dieťaťa, najmä v jeho prvých týždňoch života, je veľmi dôležitá činnosť. Mnohé mamičky podľa týchto váh zisťujú, či je dieťa dostatočne najedené alebo pravidelne kontrolujú ich váhu a sledujú tak ich vývin.

Váženie kojenca na digitálnej váhe

Dôležité parametre a funkcie

Pri výbere treba dbať predovšetkým na ergonómiu, teda tvar vaničky. Dieťa sa musí cítiť pohodlne a tiež bezpečne. Taktiež je dobré, aby váha mala protišmykové nožičky, ktoré zabraňujú nechceným posunom. Zároveň chcete, aby váha bola čo najpresnejšia, preto sledujte maximálnu odchýlku.

Ak chcete skutočne presné meranie, tak si sledujte ponúkané funkcie. Niektoré váhy sú natoľko inteligentné, že dieťa odvážia až vtedy, keď sa prestane hýbať alebo dokážu odrátať hmotnosť plienky. Keď viete, čo približne od takejto váhy máte očakávať, tak sa môžete smelo pustiť k popisom jednotlivých produktov.

Hodnotenie článku:
(81%)

Pulbikované dňa: 11.06.2019

Autor
Jaro Uram

Jaro Uram

K písaniu článkov som sa dostal už na gymnáziu a za tých pár rôčkov sa z toho vyvinulo skvelé hobby a mám v pláne ho naplno rozvíjať aj naďalej. Na písaní ma najviac baví to, že každá téma sa dá spracovať rôznymi spôsobmi a to dáva priestor mojej, niekedy až príliš veľkej, kreativite. Čo sa týka môjho života, tak študujem na vysokej škole v Trnave, kde bývam na internáte a preto som si vskutku obľúbil večerný spoločenský život s kamarátmi. Ak momentálne nepíšem alebo sa nezabávam, tak si s radosťou sadnem k televízoru a pozriem si dobrý futbal.

Obľúbené produkty

Zobraziť kategóriu:


Pridať komentár