Remington KF40E - recenzia

Sada týchto natáčok do vlasov s elektrickým nahrievaním ma príjemne prekvapila. Kvalitný výrobca Remington má na trhu niekoľko modelov a práve model Remington KF40E je jedným z najpredávanejších. Čím si získal takú obľubu medzi užívateľkami?

Kvalita za príjemnú cenu

Samozrejme, že cena bola prvé čo som zaregistrovala. Tá je v pomere ku kvalite vo veľmi priaznivom pomere. Celá sada je uložená v peknom praktickom puzdre alebo kufríku, ktorý je zároveň aj nahrievacou stanicou. Polkruhový moderný dizajn sa mi veľmi páči. Ľahko sa otvára a usporiadanie natáčok je logické od najmenších po najväčšie. Na prednej strane je svetelná kontrolka, ktorá signalizuje stav nahriatia a malý otvor pre sponky.

 

Remington KF40E - recenzia

Mix rôznych veľkostí

Univerzálny mix rôznych veľkostí je presne to, čo pre svoje vlasy potrebujem. Keďže mám vlasy zostrihané postupne a niekde sú kratšie využila som aj natáčky s menším priemerom na ofinu a boky, zatiaľ čo veľké sa hodili na vlasy vzadu. V balení sú 4 malé, 10 stredných a 6 veľkých natáčok.

Rýchly ohrev a jednoduché natáčanie

Najviac som ocenila celkom slušnú rýchlosť nahriatia natáčok. Za necelých 10 minút boli pripravené na použitie. Natáčky majú kvalitný teflonový povrch s ionizáciou a voskové jadro, ktoré výborne udržiava teplotu. Čo sa mi veľmi páči je, že na natáčke je priamo štipec. Tým si ľahko prichytíte pramienok vlasov, natočíte v smere v akom chcete mať kučery a nakoniec prichytíte klipsňou. Musím sa priznať, že natáčanie s natáčkami som predtým nikdy nerobila a tento systém som si osvojila veľmi rýchlo. Preto sa niet čoho obávať, že to nezvládnete alebo k tomu potrebujete nejakú špeciálnu techniku.

Plusy a mínusy

+ Praktické moderné balenie

+ Rýchle nahriatie

+ Jednoduché používanie

+ Tri veľkosti natáčok

+ Cena

Mínusy

- Žiadne podstatné som nenašla ( vydrž účesu záleží od kvality vlasov a niekedy je nutná fixácia lakom)

Pohľad na záver

S touto sadou elektrických natáčok do vlasov som veľmi spokojná. Výborný pomer kvalita a cena ich radia na prvé miesto v predajnosti . Veľmi ľahko sa používajú a mix viacerých veľkostí je výhodou. Ak máte dlhé vlasy môže byť problém, že 20 ks natáčok vám nebude stačiť. Nahrievanie je rýchle a natáčky sa mi dobre pri natáčaní držali v ruke, konce boli na dotyk chladné. Odporúčam každému, kto chce kvalitné elektrické natáčky do vlasov za priaznivú cenu.

Hodnotenie článku:
(80.8%)

Pulbikované dňa: 01.01.2017

Obľúbené produkty

Zobraziť kategóriu:


Pridať komentár