Remington H9096 - recenzia

Sada štýlových natáčok do vlasov model Remington H9096 u mňa zabodovala jednoznačne kvalitou a elegantným balením. Aké sú tieto natáčky od overeného výrobcu Remington?

V krásnom elegantnom balení kvalitné natáčky

Balenie je naozaj veľmi štýlové a elegantné, to ma príjemne prekvapilo a dúfala som, že obsah bude kvalitou zodpovedať dizajnu. Kufrík v ktorom sa natáčky nachádzajú je v miernom uhle smerom dopredu znížený a natáčky sami tak veľmi pohodlne vyberali. Nahrievajú sa systémom zasunutia po dĺžke na nahrávacie lišty spolu s klipsňami a tento spôsob je veľmi pohodlný. Táto sada obsahuje kvalitné keramické natáčky model Silk s jemným povrchom a ionizáciou. V balení ich je 20 ks. Čo ma však sklamalo, sú iba v dvoch veľkostiach a to stredné s 25 mm priemerom a veľké s 32 mm priemerom. Jednoznačne sa hodia viac na dlhé vlasy pre veľké lokne a objemovejšie kučery.

Remington H9096 - recenzia na elektrické natáčky

Extra rýchle nahriatie a jednoduché používanie

Kladne hodnotím rýchlosť nahriatia natáčok. Tá je oproti lacnejšiemu modelu 2 násobné kratšia. Neviem, či je to tým systémom nahrievania, že sa na lištunasunú drážkou v tele natáčky a tá vie tak prijať viac tepelnej energie naraz alebo niečím iným, ale každopádne rýchlosť nahriatia je výborná. Spôsob natáčania je klasický, na natáčku si naviniete pramienok vlasov a klipsňou prichytíte. Mne robilo problém natáčanie zadnej strany, ale je to jednoduchý systém na aký sme pri natáčaní zvyknutý.

Plusy

  • Štýlové balenie
  • Kvalitné natáčky
  • Rýchle nahrievanie
  • Usporiadanie pri nahrievaní pre pohodlné nasúvanie aj výber z kufríka
  • Signalizácia nahriatia

Mínusy

  • Iba dve veľkosti natáčok

Pohľad na záver

Sada elektrických natáčok model Remington H9096, bola pre mňa veľmi príjemným prekvapením, počnúc moderným elegantným balením v akom sa nachádzajú, rýchlosti ohrevu natáčok a kvality samotných natáčok až po výsledok úpravy vlasov. Nebyť toho, že táto sada obsahuje iba dve veľkosti, tak týmto natáčkam nemám, čo vytknúť. Bohužiaľ takto sú určené skôr pre dlhé vlasy alebo užívateľky, ktoré chcú objemové krásne veľké kučery. Priemer 25 mm sú stredné natáčky a 32 mm veľké, preto sa bez malých s priemerom okolo 17-20 mm musíte zaobísť.

Hodnotenie článku:
(80.6%)

Pulbikované dňa: 01.01.2017

Obľúbené produkty

Zobraziť kategóriu:


Pridať komentár