Xiaomi Mi Smart Scale 2 – recenzia inteligentnej váhy, ktorá vám prezradí takmer všetko

Túto váhu mi odporučili známi a ďakujem im za to. Nakopla ma k zdravšiemu životnému štýlu. Ak používate smart náramok, je to motivácia, ale keď vidíte svoje výsledky na váhe, je to už viac ako motivácia, niekedy doslova varovanie!

Xiaomi Mi Smart Scale 2

Xiaomi smart váha alebo Xiaomi Mi Smart Scale 2 je druhá generácia osobnej váhy od výrobcu Xiaomi. Prvá generácia v sklenenom dizajne mala veľmi dobré recenzie. Dizajn vynikal vďaka sklu, ktoré bolo použité ako primárny materiál. Pri druhej generácii sa výrobca rozhodol pre pevný plast. Po dizajnovej stránke je váha minimalistická a pôsobí luxusným dojmom. V peknej bielej so striebornými snímacími plochami a jemným logom ide o naozaj krásny produkt.

Jedna vec je však pekný vzhľad a druhá materiál. Plast, aj keď pôsobí pevne, je stále iba plast. Po prvom postavení na váhu som mala obavy, či nepraskne. Statočne vydržala a ja len verím výrobcovi, že váhu poctivo otestovali až do garantovanej nosnosti.

Dozviete sa takmer všetko

Vybalíte a pokiaľ máte vložené batérie typu AAA stačí sa postaviť. Váha vám ukáže vašu hmotnosť. Ak chcete zistiť viac údajov, musíte si stiahnuť do mobilu aplikáciu Mi Fit, ktorá je k dispozícii pre Android aj iOS. Ak nemáte účet pre akékoľvek zariadenie Xiaomi, je potrebné si ho vytvoriť. Plusom je, ak vlastníte náramok Xiaomi Mi Band a máte už konto. Vytvorenie konta vám potrvá minimum času a po prihlásení do svojho účtu stačí zapnúť Bluetooth a vyhľadať Mi Body Composition Scale.

Po zadaní údajov, ako sú vek, pohlavie, výška a hmotnosť, je všetko pripravené. Postavíte sa na váhu a tá vám ukáže nielen aktuálnu hmotnosť, ale aj BMI, hodnotu telesného tuku, percento vody v tele, bazálny metabolizmus, viscerálny tuk, svalstvo, kostnú hmotu a typ postavy.

Môžu ju používať viacerí

Táto váha ma dostala a odporúčam ju. Za dostupnú cenu získate prehľad o svojom telesnom stave. Má štýlový dizajn, v bielej farbe vyzerá veľmi pekne, až na to, že čisteniu aspoň navlhčeným obrúskom sa nevyhnete. Na váhu sa odporúča postaviť naboso a s minimom oblečenia. Najlepšie ako Adam a Eva. Celkom dobre reaguje na každej ploche, nie je potrebné ju postaviť vždy na to isté miesto. Do aplikácie si môžete pridať viac užívateľov a vážiť sa tak celá rodina. Váha rozpozná, kto sa práve váži.

Inteligentná váha Xiaomi Mi Smart Scale 2

Vhodná voľba

Ak hľadáte inteligentnú váhu za nízku cenu, určite je to vhodná voľba. Možno to nebudete najpresnejšie lekárské meranie, ale dostanete informačné údaje o stave svojho tela.

Klady:

  • pekný moderný dizajn
  • jednoduché spárovanie s mobilom
  • prehľadné údaje pomocou aplikácie
  • dostupná cena
  • možnosť váženia viacerých užívateľov

Zápory:

  • použitý materiál je plast
  • batérie nie sú v balení (4 x AAA)

Hodnotenie článku:
(84.6%)

Pulbikované dňa: 31.01.2019

Obľúbené produkty

Zobraziť kategóriu:


Pridať komentár