Najlepšie elektrické natáčky na vlasy

Starostlivosť o vlasy a rôzne úpravy vlasov poznali ženy už v antike. Zmienka o prvých natáčkach, ktoré sa nahrievali, sa objavila v roku 1930 a odvtedy sa tento systém úpravy vlasov udomácnil a teší sa stále veľkej obľube medzi dámami.

Elektrické natáčky

Aj keď na trhu nájdeme mnoho výrobkov, ktoré si rovnako poradia s natočením a úpravou vlasov, natáčky si svoje miesto stále držia. Samozrejme, že prešli vývojom a zmenili nielen dizajn, materiál, z akého sú vyrobené, ale aj spôsob nahriatia. Medzi najobľúbenejšie v súčasnosti patria natáčky s elektrickým nahrievaním. Podľa čoho si vybrať tie správne natáčky? V prvom rade sa, samozrejme, riaďte dĺžkou a kvalitou vašich vlasov.

Obľúbené elektrické natáčky

Parametre, na ktoré si treba pri výbere posvietiť

Výber elektrických natáčiek je pomerne široký, preto je vhodné vedieť, na čo sa pri výbere produktov zamerať. Zaujímať by ste sa mali o hrúbku a priemer natáčok. Veľké hrubé natáčky sú vhodné pre objemné vlny, menšie pre kratšie vlasy a kučery, najlepšie je sada rôznych veľkostí s priemerom 20, 25 a 32 mm. Dôležitým údajom je aj počet natáčok v sade. Rozhodovať by ste sa mali podľa dĺžky vašich vlasov, v jednej sade môžete nájsť od 8 až do 30 natáčok.

Výborná je funkcia rýchlo-nahrievania, oceníte ju, keď budete potrebovať ušetriť nejaký ten čas. S tým súvisí signalizácia nahriatia, podľa ktorej budete vedieť, či sú už natáčky dostatočne nahriate a môžete ich použiť. Zaujímať by ste sa mali aj o spôsob prichytenia - vyberať si môžete medzi štipcami, klipsňami, prípadne kombináciou oboch. Dôležitým faktorom výberu je tiež povrch natáčok, v ponuke je kvalitný keramický povrch, povrch s turmalínom či teflonový povrch. Posledným z dôležitých parametrov je ionizátor. Je to funkcia na minimalizovanie elektrizujúcich vlasov.

Kvalita bez kompromisov, ktorú vám odporúčame

Už viete, podľa čoho si vybrať vhodné elektrické natáčky, teraz sa len potrebujete zorientovať v širokej ponuke. Vybrali sme pre vás niekoľko kvalitných produktov, ktoré vám výber uľahčia. Pozrite si tie najkvalitnejšie elektrické natáčky, ktoré sú na trhu.

Výborný pomer výkon/cena

Dôležitým faktorom výberu elektrických natáčok je cena. Keď už za produkt vyhodíte niekoľko desiatok eur, určite chcete, aby zodpovedala cena kvalite/výkonu. Vyberte si z nátačok, pri ktorých je výborný pomer výkon/cena.

Špeciálny tip

Posledný tip je určený skôr pre mladšiu generáciu. Natáčky totiž nie sú vecou iba starších dám, krásne lokne chcú mať aj mladé ženy.

Hodnotenie článku:
(80.4%)

Pulbikované dňa: 01.01.2017

Autor
Redakcia
Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Obľúbené produkty

Zobraziť kategóriu:


Pridať komentár